Turbo Soccer polska gra mobilna z Kamilem Grosickim

Wczoraj w sklepie Google Play pojawiła się gra Turbo Soccer z Kamilem Grosickim – wciel się w rolę czołowego zawodnika Reprezentacji Polski, odpal „turbo” i strzel widowiskową bramkę!

Turbo Soccer z Kamilem Grosikim

W poniedziałek na urządzenia z systemem Android trafiła gra mobilna „Turbo Soccer” – darmowa produkcja warszawskiego niezależnego studia Dodo4Story, które założono w 2012 roku. Zespół liczy obecnie 12 ludzi, w tym weteranów branży, którzy w przeszłości pracowali nad takimi grami jak Machinarium, Sniper: Ghost Warrior 2, Dead Island czy Call of Juarez: The Cartel.

Twarzą i bohaterem Turbo Soccera jest Kamil Grosicki, zawodnik piłkarskiej Reprezentacji Polski i angielskiego klubu Hull City A.F.C. Wcześniej grał w takich drużynach jak turecki Sivasspor czy francuski Stade Rennais. Niedawno dołączył do drużyny Turbo Soccer VR. Gracz kieruje jego poczynaniami, unikając wślizgów obrońców drużyny przeciwnej i strzelając na bramkę.

W grze mamy do dyspozycji kilka trybów zabawy, a od naszego refleksu i zręczności zależy, czy będziemy zdobywał bramki i przechodzili do kolejnych etapów zabawy. Gra Turbo Soccer jest już dostępna w Google Play. Niedługo swoją wersję otrzymają posiadacze urządzeń z systemem iOS.

Zobacz także: Wystartował program CANAL+ 4K Ultra HD

Najważniejsze cechy gry Turbo Soccer:

  • Jak na prawdziwym boisku – kamera za plecami zawodnika pozwala poczuć się jak na zielonej murawie
  • Gol za golem – dynamiczna akcja pozwala na szybkie rozgrywanie piłki
  • Bądź jak Kamil – przyspiesz, miń obrońcę i strzel na bramkę!
  • Tryb strzelca – biegnij na bramkę, unikaj rywali i strzelaj gole,
  • Tryb treningu strzelca – weź rozbieg i strzel na bramkę obok muru lub nad nim, zdobywając punkty i trafiając na listę wyników,
  • Tryb pucharowy – stocz walkę o puchar stawiając czoła kolejnym wyzwaniom!

Turbo Soccer (zrzut ekranu z gry) Turbo Soccer (zrzut ekranu z gry)

Już w czerwcu ukaże się natomiast gra Turbo Soccer VR dostępna na gogle wirtualnej rzeczywistości HTC Vive, w której gracz może poczuć się jak na prawdziwym boisku, oddając strzały na bramkę i broniąc zespołu przed stratą gola dzięki specjalnym czujnikom zakładanym na ręce i nogi. Gra jest już dostępna w sklepie Steam.

Pobierz grę ze sklepu Google Play, klikając na poniższy przycisk:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa