Super Monkey Ball: Sakura Edition – nowa gra mobilna z kolekcji SEGA Forever

Więcej znanych bohaterów trafia do kolekcji Sega Forever w nowej grze mobilnej Super Monkey Ball: Sakura Edition dostępnej od dzisiaj na urządzenia z iOS-em i Androidem.

Super Monkey Ball: Sakura Edition

AiAi i spółka powracają! Dzisiaj do kolekcji SEGA Forever trafia Super Monkey Ball: Sakura Edition, gra zręcznościowa o małpce zamkniętej w kuli, która przetacza się przez kolejne zwariowane poziomy.

Wszystkie gry w kolekcji są dostępne do pobrania za darmo przez App Store i Google Play Store. W grze istnieje możliwość wyłączenia reklam na stałe za opłatą 2,29 euro.

Pierwsza wersja gry Monkey Ball pojawiła się w 2001 roku i wniosła do gatunku sporo świeżości dzięki mechanice kontroli planszy. W Super Monkey Ball: Sakura Edition gracze będą mieli okazję przeturlać się przez 125 poziomów podzielonych między sześć światów, a także wcielić się w jedną z czterech klasycznych postaci; AiAi, MeeMee, Baby albo GonGona.

Z trzema mini-grami w trybie lokalnego multiplayera (czterema na tabletach), każdy znajdzie dla siebie możliwość żeby trochę powariować. Gra została oryginalnie stworzona przez Other Ocean i wydana po raz pierwszy na iPada w 2010 roku. Other Ocean znane jest z prac nad takimi tytułami jak Minecraft czy Mortal Kombat.

Przeczytaj także: 5 kultowych gier retro od Sega Forever teraz za darmo

Pobierz Super Monkey Ball: Sakura Edition już dzisiaj na urządzenie z systemem iOS lub Android, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa