Oto etui, które zamienią wygląd iPhone’a X w kultowe produkty Apple’a

Nowe etui iPhone’a X Classic C1 oraz One od Spigen pozwolą Ci zmienić wygląd zewnętrzny najnowszego flagowca Apple’a na oryginalnego iMaca lub iPhone’a.

Obudowa Classic C1 dla iPhone'a X

Nowe etui Classic C1 od Spigen dla telefonów iPhone X zmieniają wygląd najnowszego flagowca w kultowe produkty firmy Apple. Limitowana seria Classic Edition czerpie inspirację z iMaca G3 i drugiego iPhone’a. Oba obchodzą w tym roku swoje jubileusze.

Dostępne na Indiegogo produkty obejmują: 

Etui w limitowanej edycji Classic C1, wydane z okazji 20. rocznicy pierwszego iMaca, który wydano w 1998 r. Koperta jest dostępna w wielu kolorach, w tym z grafikami. C1 składa się z trzech komponentów zbudowanych z wytrzymałego poliwęglanu (PC) i amortyzującego termoplastycznego poliuretanowego TPU.

Wewnątrz tych akcesoriów wyglądających jak iMac znajdziemy interesujące wytłoczone detale. Warto zwrócić uwagę na kultowy odręcznie napisany tekst hello, który pochodzi z czasów oryginalnego komputera Mac z 1984 roku.

Etui Classic One czerpie inspirację z iPhone’a 2G z 2008 roku. Podobnie jak C1 zbudowane jest z tych samych materiałów, dodatkowo Classic One ma czarne guziki po obu stronach.

Przeczytaj także: Etui Wanle na iPhone’a udające Game Boya

Etui Classic C1 dla iPhone'a X udające iMaca
Etui Classic C1 dla iPhone’a X udające iMaca

Zarówno Classic C1, jak i Classic One są dostępne w różnych cenach za pośrednictwem platformy crowdfundingowej Indiegogo. Co najmniej jedna z opcji jest również dostarczana z bezprzewodową ładowarką Essential. Oczekuje się, że oba etui pojawią się już w czerwcu.

Miło jest zobaczyć dwa z moich ulubionych produktów Apple’a jako obudowy dla najnowszego iPhone’a X. W szczególności drugi iPhone jest często zapomniany w historii, więc oglądanie go tutaj jest miłym zaskoczeniem.

Etui zamieniające iPhone'a X w iPhone'a 3G

Być może zobaczymy więcej specjalnych wydań etui na obudowę iPhone’a od firmy Spigen w nadchodzących latach? Może w 2020 roku pojawi się kultowy iPhone 4, do którego ma szczególny sentyment?

Możesz zamówić oba geekowskie etui od Spigen dla iPhone’a X (Classic C1 lub Classic One) pod tym linkiem.

źródło: Spigen via iDownloadBlog