Kiosk Google Play zaktualizowany do Wiadomości Google

Google zaktualizowało aplikacje Kiosk Google do nowej wersji pod nazwą Wiadomości Google (Google News) – uaktualnienie aplikacji dostępne jest juz na iOS-a i Androida.

Aplikacja mobilna Wiadomości Google (Google News)

Zgodnie z zapowiedziami podczas tegorocznej konferencji Google I/O 2018 aplikacja mobilna Kiosk Google (Google Play Newsstand) została zaktualizowana do Wiadomości Google (Google News). Aplikację można już teraz pobrać lub zaktualizować na urządzenia z systemami iOS oraz Android

Najważniejsze nowości w aplikacji Wiadomości Google (Google News):

  • zupełnie nowy, bardziej przejrzysty wygląd,
  • możliwość subskrybowania treści z zaufanych źródeł za pomocą jednego kliknięcia,
  • podsumowanie informacji z pięcioma najważniejszymi artykułami,
  • wszystkie artykuły na dany temat w jednym miejscu – dzięki temu można sprawdzić kolejność wydarzeń, przejrzeć najczęstsze pytania, dowiedzieć się czegoś o osobach i miejscach wymienionych w artykule, a także poznać różne punkty widzenia, analizy itd.

Wiadomości Google organizują artykuły o bieżących wydarzeniach na świecie, dzięki czemu łatwiej możemy odnaleźć to, co nas interesuje.

Podsumowanie wiadomości – ciągłe śledzenie każdego ważnego dla Ciebie tematu wydaje się niemal niemożliwe. Podsumowanie pozwala pozostać na bieżąco z wiadomościami na interesujące Cię tematy. Twoje wiadomości są aktualizowane przez cały dzień, dzięki czemu masz łatwy dostęp do pięciu najważniejszych artykułów, w tym lokalnych, krajowych i ze świata.

Wszystkie materiały – wystarczy jedno kliknięcie, by poznać pełny kontekst danego tematu. Wiadomości Google udostępniają wszystkie materiały z internetu na dany temat i organizują je dla Ciebie. Zwracają uwagę na różne punkty widzenia, wskazują kolejność kluczowych wydarzeń, najczęstsze pytania, ważne osoby i wiele innych informacji.

Zrzuty ekranu aplikacji Wiadomości Google (Google News)
Zrzuty ekranu aplikacji Wiadomości Google (Google News)

Zaufane źródła – znajdziesz tu materiały wysokiej jakości od wielu zaufanych wydawców i odkryjesz zupełnie nowe źródła informacji.

Artykuły dla Ciebie – bądź na bieżąco z wiadomościami na interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy jest to sport, polityka, biznes, technologia czy po prostu pogoda.

Subskrybuj z Google – uważamy, że warto płacić za wysokiej jakości dziennikarstwo. Dlatego oferujemy możliwość łatwej subskrypcji Twoich ulubionych gazet i czasopism za pomocą jednego kliknięcia.

Aplikację Wiadomości Google (Google News) możesz pobrać ze sklepu App Store lub Google Play, klikając na poniższe przyciski:

źródło: Google Play, App Store