Świat Royals teraz dostępny także dla użytkowników Androida

Atrakcyjne kobiety i interesujący mężczyźni, luksusowe gadżety i styl życia, ekskluzywne brandy i najlepsze imprezy VIP. Tak wygląda świat Royals App – gry społecznościowej, która podbija serca młodych ludzi i influencerów.

Royals App na Androida i iOS-a

Od teraz aplikację mobilną „Royals App: gra, flirt i sława” można zainstalować na urządzeniach z systemem Android. Wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć intrygującą i niezwykle angażującą grę, w której stawką jest zdobycie tytułu „Royals”.

Royals App to mobilna gra społecznościowa, tworzona przez kilkuosobowy zespół z Poznania, mający kilkanaście lat doświadczenia w branży technologicznej i startupowej. Pomysłodawcą i pierwszym inwestorem projektu jest Tomasz Henel, zarządzający funduszem TK Investments.

Wykorzystując dynamiczne interakcje aplikacja dobiera atrakcyjne dla danego użytkownika osoby i prezentuje je w specjalnie opracowanych paczkach znajomych. Użytkownicy przyznają sobie wzajemnie punkty, budując relacje i wspinając się na kolejne poziomy. Cel jest jeden: osiągnięcie elitarnego statusu Royals, czyli dojście do ostatniego, dziesiątego poziomu, do którego obecnie należy zaledwie 2 proc. wszystkich użytkowników aplikacji. To dla nich organizowane są zamknięte, luksusowe wydarzenia i przygotowane są atrakcyjne nagrody i niespodzianki.

Historia niczym z serialu Black Mirror

Co Wam to przypomina? Brzmi jak scena żywcem wzięta z 1. odcinka 3. („Na łeb na szyję”) sezonu serialu Czarne lustro (oryg. Black Mirror), w którym pewna kobieta zrobi wszystko, aby polepszyć swój status na portalach społecznościowych. Zaproszenie na eleganckie wesele może spełnić jej marzenia… To się właśnie dzieje w aplikacji Royal App…

– Jesteśmy podekscytowani faktem, że w krótkim czasie udało nam się stworzyć produkt idealnie dopasowany do preferencji naszej grupy docelowej. Po sukcesie wersji udostępnionej na systemie iOS niezwłocznie podjęliśmy decyzję o nowym wdrożeniu i udostępnieniu wciągającego świata gry Royals App także użytkownikom Androida – mówi Tomasz Henel, CEO Royals App. Już teraz z niecierpliwością czekamy na wydarzenia, które zaplanowaliśmy dla wyjątkowej społeczności Royals – dodaje.

Kadr z serialu Black Mirror (Czarne lustro) S03E01
Kadr z serialu Black Mirror (Czarne lustro) S03E01

Społeczność się rozrasta

Dotychczasowi użytkownicy aplikacji na platformie iOS, na której wystartowała Royals App wygenerowali aż 420 tysięcy wzajemnych powiązań. Z aplikacji korzystają celebryci i influencerzy, a wzrastająca dynamicznie liczba użytkowników Royals App pokazuje, że połączenie funkcji znanych z Instagrama i Tindera w angażującą grę jest odpowiedzią na oczekiwania grupy docelowej.

Wraz z premierą wersji na Androida producent wprowadził nowe, zwiększające atrakcyjność aplikacji, funkcje. Użytkownicy Royals App mogą m.in. obdarowywać się prezentami i korzystać z intuicyjnych podpowiedzi, jak rozpocząć rozmowę z interesującą ich osobą.

Celem twórców Royals App jest stworzenie społeczności o podobnych zainteresowaniach i preferencjach, która wykroczy poza ramy wirtualnego świata. Posiadacze statusu Royals będą spotykać się na elitarnych imprezach w największych miastach w kraju i zagranicą.

Najważniejsze cechy i funkcje aplikacji Royals App:

  • Poznawanie popularnych osób: grając w Royals App masz szansę poznać popularnych ludzi z show-biznesu, uczestników konkursów Miss/Mister, celebrytów czy atrakcyjne modelki i przystojnych modeli.
  • Nagrody do zdobycie: każdego miesiąca masz szansę zaistnieć w Royals App. Wystarczy, że znajdziesz się w TOP3 najlepszych użytkowników. Im więcej masz punktów, tym wyżej jesteś w rankingu. Wyjątkowa trójka najlepszych graczy otrzymuje od nas nagrody za podjętą walkę i włożony wysiłek.
  • Dreszczyk emocji i rywalizacja: w grze zaczynasz od poziomu pierwszego, gdzie otwierasz paczki z nowymi osobami. Następnie dokonujesz wyboru i ich oceny. Jeśli wybrane osoby również zdecydują się nawiązać z Tobą znajomość, otrzymujesz dodatkowe punkty i przechodzisz na wyższe poziomy. To na nich czekają na Ciebie jeszcze bardziej atrakcyjni gracze. Masz szansę trafić do 2% naszych najlepszych użytkowników i zdobyć najwyższy poziom – Royals.
  • Przyjemne doświadczenia: graj, rozmawiaj, flirtuj i umawiaj się na spotkania z nowo poznanymi użytkownikami. Umożliwiamy Ci to dzięki funkcjonalności czatu, gdzie podpowiadamy, jak najlepiej rozpocząć rozmowę z drugą stroną. Dajemy Ci także możliwość przesłania wyjątkowego prezentu! Dodatkowo, w Royals App dostępna jest specjalna sekcja z wydarzeniami i imprezami na których spotkasz naszych użytkowników. Sprawdź listę wydarzeń w aplikacji!
  • Wstęp na elitarne imprezy: zostań Royals i korzystaj z propozycji marketingowych czy zaproszeń VIP na zamknięte imprezy. Walcz w rankingu miesiąca, rocznym i wszech czasów o dodatkowe prezenty :)

Tylko poprzez osiągnięcie pozycji Royals i znalezienie się wysoko na liście rankingu wszech czasów zyskasz możliwość zaistnienia i stania się popularnym użytkownikiem, o którym będzie głośno w sieci! Pojawisz się na łamach ekskluzywnego serwisu Royals Life, na którym obok luksusowych i markowych rzeczy, gwiazd i celebrytów znajdą się wieści na temat Twojej osoby. To szybka i prosta droga do popularności!

Royals App (zrzuty ekranu)

Aplikację możecie pobrać za darmo na Androida i iPhone’a, aby zacząć ocenę własnej próżności już dzisiaj :)

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa