Podcast YCMTU od Netflix, aby być na bieżąco z produkcjami

Netflix uruchamia specjalny podcast YCMTU (czyli You Can’t Make This Up), który pomoże Ci być na bieżąco z tym co pojawia się w serwisie streamingowym.

Podcast YCMTU (You Can't Make This Up) od Netflix

Netflix uruchamia nową serię audio, która zabierze fanów za kulisy wciąż powiększającej się biblioteki oryginalnych filmów dokumentalnych, takich jak seria „Making a Murderer” i  „The Keepers”, a także filmów takich jak „13th” Rachel Dolezal czy laureata Oscara „Icarus”.

Seria podcastów You Can’t Make This Up (w skrócie YCMTU) prowadzona jest w formie panelu podcasterów, komików, dziennikarzy i osób, które stworzyły filmy dla Netfliksa.

Wygląda na to, że Netflix zrobi program internetowy, który pozwoli fanom dowiedzieć się więcej na temat oryginalnych produkcji, kulisów i wielu innych ciekawostek zza kulis streamingowego giganta. Wśród udostępnianych podcastów znajda się także wywiady z reżyserami i producentami, zawierając opowieści między innymi o tym, jak dana produkcja powstawała.

Program YMCTU oficjalnie startuje w przyszłym tygodniu od spojrzenia za kulisy niedawnego przeboju dokumentalnego Wild Wild Country (Bardzo dziki kraj).

Lindsey Weber, która jest gospodarzem podcastu Who? Weekly, będzie rozmawiać z reżyserami Chapman i Maclain Wayami, o ich sześcioczęściowym dokumencie, który śledzi wyznawców Bhagwana Shree Rajneesha, którego tak zwany kult seksu przejął małe miasteczko w Oregonie.

Kanał podcastu You Can’t Make This Up (YCMTU) jest już dostępny i możesz go subskrybować w aplikacji mobilnej Podcasty na iOS-a lub słuchać w programie iTunes.

YCMTU (You Can't Make This Up) od Netflixa w iTunes

źródła: Netflix, Fast Company