Czy tak będzie wyglądał iPhone SE z 2018 roku?

Najnowsze rendery, które krążą po sieci, pokazują rzekomo iPhone’a SE 2 (2018) w całej swojej świetności budżetowej – czy rzeczywiście tak będzie wyglądał?

iPhone SE (2018) via @OnLeaks

Te zdjęcia rzekomo przedstawiają iPhone’a SE z 2018 roku i pochodzą od @OnLeaks, który udostępnił wczesne grafiki przedstawiające iPhone’a 8. Czy i tym razem mamy do czynienia z prawdziwymi zdjęciami?

Kilka nowych zdjęć i film z „wiarygodnego źródła” pokazują, jak może wyglądać iPhone SE nowej generacji (2018). Urządzenie wygląda podobnie do wcześniejszej wersji, ale zostało zaktualizowane o najnowsze technologie firmy Apple. Przede wszystkim zniknął przycisk Home, który zastąpiony został przez wycięcie ekranu z czujnikami Face ID.

Grafiki udostępnił Steve Hemmerstoffer, który również należy do @OnLeaks na Twitterze. Jest źródłem niektórych renderów iPhone’a 8, które pojawiły się na kilka miesięcy przed premierą urządzenia, i jak się okazało były prawdziwe. Hemmerstoffer napisał na Twitterze: Nie mogę potwierdzić, czy jest te koncepcje są częściowo lub całkowicie dokładne, czy nawet istnieje, ale pomimo tego postanowiłem udostępnić je wyłącznie, aby wszcząć dyskusję.

Mówi się, że niskobudżetowy model iPhone’a SE ma pojawić się na czerwcowej konferencji Apple World Wide Developers Conference (WWDC 2018), choć niektóre źródła wskazują, że może to nastąpić nieco wcześniej.

Czy następca oryginalnego iPhone’a SE będzie tak wyglądał? Czy będzie miał ładowanie bezprzewodowe, Face ID i inne nowe funkcje? Z pewnością przekonamy się już wkrótce, dowiemy się, czy będzie nazywał się iPhone SE 2, czy SE X (chyba ta ostatnia nazwa nie przejdzie – sic!).

Niezależnie od tego zobacz jak może prezentować się nowy tańszy model iPhone’a:

Wszystko wskazuje jednak na to, że wszyscy będą musieli poczekać, aż iPhone SE 2018 zostanie oficjalnie ogłoszony, aby dowiedzieć się, co ma do zaoferowania. A Wy co myślicie o tym modelu?

źródła: Cult of Mac, @OnLeaks, Tiger Mobiles