10 GB za 7 zł na majówkę w Orange na kartę [2018]

Orange uruchomiło majówkową promocję dla posiadaczy telefonów na kartę – za 7 zł możecie rozmawiać bez limity od 27 kwietnia do 6 maja 2018 r. i do tego macie 10 GB na internet.

Majówka bez limitu w Orange na kartę (27 kwietnia – 6 maja 2018 r.)

Orange tradycyjnie już uruchomiło specjalną promocję dla swoich ofert na kartę. Osoby, które korzystają w Orange z telefonu na kartę, mogą skorzystać z majówkowej promocji bez limitu, otrzymując nielimitowane rozmowy i SMS-y i paczkę 10 GB internetu mobilnego. Z oferty można skorzystać od piątku 27 kwietnia do niedzieli 6 maja 2018 r.

Przez całą majówkę, zamiast 12 zł, zapłacicie tylko 7 zł za nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB. Usługę można włączyć w planach: Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART, Nowe Orange Go oraz ofertach Zetafon i Minutofon.

Przeczytaj także: Plany wdrożenia 5G przez operatora Orange Polska

Jak włączyć promocję na majówkę w Orange?

Aby włączyć usługę, trzeba mieć aktywny numer w okresie promocji, a następnie wystarczy SMS-a o treści START na numer 364. Usługa wyklucza się z ofertą za 12 zł oraz za 25 zł na 30 dni, więc z okazji skorzystają osoby, które na co dzień nie korzystają z ofert bez limitu.

Jeśli chcesz sprawdzić inne promocje doładowań, odwiedź naszą stronę z aktualnymi ofertami doładowań telefonów na kartę.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej operatora.

źródło: biuro prasowe Orange