Gra „Wild Things: Animal Adventure” od Jam City już tego lata!

Studio Jam City zapowiedziało wydanie tego lata nowej gry mobilnej zatytułowanej „Wild Things: Animal Adventure” – a już teraz można się wstępnie zarejestrować.

Gra Wild Things: Animal Adventure od Jam City

Studio Jam City – to samo, które wydało w tym tygodniu nową grę „Harry Potter: Hogwarts Mystery” na Androida i iOS-a – właśnie ogłosiło swoją produkcję zatytułowaną „Wild Things: Animal Adventure”.

Gra zostanie uruchomiona na platformach Android i iOS, ale na razie gracze mogą się tylko wstępnie zarejestrować, aby otrzymywać aktualizacje i informacje na e-maila o nadchodzącym tytule. Ci, którzy się zarejestrują otrzymają również specjalny bonus, gdy Wild Things: Animal Adventure zostanie uruchomiona jeszcze latem tego roku.

W grze będzie można przeżyć przygodę życia podczas odbudowy naturalnych siedlisk zwierząt, które są zagrożone. Gracze otrzymają magiczne liście, gry logiczne i rozwiązywanie zadań – wszystko po to aby sadzić drzewa, odnawiać wodospady i wiele innych. Wszystko związane jest z ochroną środowiska i ochroną życia zwierząt.

Wraz z postępem, gracze poznają nowe postaci, ponieważ każdy poziom łączy rozgrywkę logiczną z wyjątkową historią zwierząt. Wygląda na to, że Wild Things: Animal Adventure miesza wciągającą mechanikę rozgrywki i zachęcającą narrację, która zapewni spektakularny efekt wizualny i fabularny animowanego serialu telewizyjnego i internetowego na platformie mobilnej.

Oto zwiastun tego edukacyjno-rozrywkowego tytułu, nie tylko dla dzieci:

Rejestrować można się na stronie internetowej gry lub bezpośrednio w sklepie Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródła: phoneArena via Jam City