Zobacz oficjalny zwiastun gry „Shadow of the Tomb Raider”

Square Enix, Eidos Montréal i Crystal Dynamics udostępniły dzisiaj oficjalny zwiastun gry „Shadow of the Tomb Raider: The End of the Beginning”.

„Shadow of the Tomb Raider: The End of the Beginning” (2018) - Lara Croft

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ujawniono pełny, trwającą ponad dwie minuty zapowiedź gry nowej części gry Tomb Raider („Shadow of the Tomb Raider: The End of the Beginning”), która  została stworzona przez zespół doświadczonych programistów z Eidos-Montréal, we współpracy z Crystal Dynamics.

Gra będzie dostępna od 14 września 2018 roku dla urządzeń Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 i na komputery z systemem Windows.

W Shadow of the Tomb Raider Lara musi zmierzyć się śmiercionośną dżunglę, przezwyciężyć przerażające grobowce i wytrwać w najciemniejszych chwilach, wyruszając, aby ocalić świat przed apokalipsą Majów.

Shadow of the Tomb Raider to kolejna odsłona serii gier o przygodach Lary Croft – ikonicznej postaci archeologa i awanturniczki. To już jest trzecia odsłona cyklu zapoczątkowanego w 2013 roku, w którym to gracze mieli okazję wcielić się w młodą Larę i obserwować jej przemianę w łowczynię przygód.

„Shadow of the Tomb Raider: The End of the Beginning” (2018)

TOMB RAIDER® jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Oryginalna gra doprowadziła do powstania jednej z najbardziej udanych adaptacji filmowych w historii gier, a reboot z 2013 r. zainspirował do powstania nowego hitu filmowego, który prezentuje charakterystyczny styl z gry. Jego główna bohaterka – Lara Croft od ponad dwudziestu lat jest współczesną postacią ikoniczną.

Najnowsza wersja światowej sławy gry Rise of the Tomb Raider ™ otrzymała ponad 100 nominacji oraz nagród „Best of” i jest jedną z najlepiej ocenianych gier.

https://youtu.be/IpzQIs3rIkA

Więcej informacji na temat nowej części gry oraz informacje, gdzie możesz kupić grę w przedsprzedaży znajdziesz na stronie: tombraider.com.

źródło: Tomb Raider