Rusza przedsprzedaż nowego smartfona motorola moto g⁶

Motorola ogłosiła wprowadzenie na rynek 6. generacji kultowej serii moto g, która na rynkach całego świata wejdzie do sprzedaży w maju i czerwcu tego roku.

Przedsprzedaż motorola moto g6

Już od dzisiaj w Polsce rusza przedsprzedaż modelu moto g⁶ w ofercie dwóch operatorów telekomunikacyjnych: Plus oraz T-Mobile. W ramach przedsprzedaży można skorzystać z promocyjnej oferty zestawu ze słuchawkami Motorola Pulse Escape.  Wysyłka nowych telefonów rozpocznie się od 16 maja 2018 roku.

helloprzedsprzedaż w Plusie ze słuchawkami

Motorola moro g⁶ to smartfon, który został stworzony z myślą o aktywnych osobach szukających funkcjonalnego urządzenia, bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Wszystkie te cechy łączy w sobie nowa moto g⁶, a dodatkowo oferuje wiele rozwiązań dostępnych dotychczas w smartfonach klasy premium.

W ofercie Plus można zakupić urządzenie w atrakcyjnym pakiecie z abonamentem obejmującym internet bez końca, a także rozmowy, SMSy, MMSy do wszystkich sieci bez limitu oraz otrzymać gratis słuchawki Motorola Pulse Escape. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby wybierające nowy numer, jak i przedłużające umowę lub przenoszące numer do sieci Plus.

Przedsprzedaż rusza już dzisiaj i potrwa do 13.05.2018r.

Więcej informacji o ofercie Plus z moto g⁶ można znaleźć tutaj.

Przeczytaj także: Motorola zapowiedziała moto g6 – zobacz co nowego?

helloprzedsprzedaż w T-Mobile wraz z konkursem

Przedsprzedaż 6 generacji smartfona motorola g w T-Mobile to także okazja do wzięcia udziału w konkursie pod bliską marce Motorola nazwą – helloChicago. Dlaczego? To właśnie w Chicago mieści się siedziba kultowej marki i tam tworzone są nowe urządzenia. W ramach oferty T-Mobile, smartfon moto g⁶ dostępny jest ze słuchawkami Motorola Pulse Escape. Dodatkowo wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup w przedsprzedaży mogą wziąć udział w konkursie i wygrać wycieczkę do Chicago.

Przedsprzedaż motorola moto g6 - konkurs Chicago w T-Mobile Polska

Podczas wyjazdu, zwycięzca konkursu będzie miał okazję zwiedzić siedzibę marki Motorola i stać się przez chwilę członkiem zespołu tworzącego kultowe modele smartfonów. Przedsprzedaż trwa od 27 kwietnia do 13 maja 2018 roku, zaś wszystkie zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 13.05.2018r.

Więcej informacji na o ofercie T-Mobile na stronie konkursu.

Strona akcji konkursowej będzie dostępna od 27.04.2018r. pod adresem: www.hellochicago.pl

hellowrażenie – nowa moto g⁶ robi wrażenie

Nowa propozycja marki Motorola to smartfon, który zdecydowanie wyróżnia się w tłumie. Zachwycający i ergonomiczny design kryje w sobie fantastyczny wyświetlacz 5,7” Full HD+ Max Vision oraz efektowną tylna obudowę pokrytą szkłem 3D. A to dopiero początek — równie inspirujące jest także wnętrze tego telefonu.

Nowe oprogramowanie kamery pozwala uwolnić kreatywność, aby czerpać radość z codziennych zdjęć, robić niesamowite czarno-białe ujęcia z kolorowymi akcentami albo bawić się zabawnymi filtrami twarzy. Wszystkim tym funkcjom towarzyszy szybki, ośmiordzeniowy procesor 1,8 GHz, bateria wystarczająca na cały dzień oraz ładowarka TurboPower™.

Sugerowana cena detaliczna motorola moto g⁶ to 999 zł.

Motorola moto g6 i słuchawki Pulse Excape

hellodesign – słuchawki Motorola Pulse Escape

Bezprzewodowe słuchawki Escape zostały stworzone dla wszystkich osób, które cenią technologiczny design i świetny dźwięk. Podobnie jak nowa moto g⁶ przyciągają wzrok i są niezwykle funkcjonalne. Oferują dźwięk w jakości HD, a izolacja akustyczna blokuje niechciane dźwięki otoczenia.

Dzięki technologii multipoint można połączyć je z dwoma urządzeniami jednocześnie, aby spokojnie móc przełączać pomiędzy muzyką ze swojego smartfona moto g⁶ a serialowym seansem na ekranie tabletu. Lekka i składana konstrukcja znakomicie sprawdzi się w podróży. Czas na ucieczkę od kabli ze słuchawkami Motorola Pulse Escape.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek to 169 zł.

źródło: informacja prasowa