Opera Touch to zupełnie nowa przeglądarka mobilna

Opera wydała nową mobilną przeglądarkę internetową o nazwie Opera Touch, która została zbudowana aby jeszcze wygodniej przeglądać strony na smartfonach.

Opera Touch (przeglądarka mobilna)

Przeglądarka Opera jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie chcą korzystać z Chrome’a lub Firefoxa. Teraz firma zaprezentowała zupełnie nową wersję przeglądarki Opera Touch.

Opera Touch została zaprojektowana zupełnie od podstaw, skupia się na zapewnieniu jak najlepszego przeglądania stron internetowych, oferując użytkownikom łatwe w użyciu funkcje, ochronę i szybkość. Instalator przeglądarki na komputery ma się pojawić od dzisiaj, a już teraz mogą ją pobrać użytkownicy smartfonów z systemem Android.

Nowa przeglądarka Opery posiada tryb obsługi jedną ręką, zapewnia szybki dostęp do szybkiego wybierania połączeń, zakładek, przycisków powrotu, przeładowania oraz zamknięcia otwartych kart. Po uruchomieniu przeglądarka internetowa jest od razu gotowa do szybkiego wyszukiwania lub wpisania konkretnego adresu URL.

Przeczytaj również: Pożegnaj się z przeglądarką mobilną Opera VPN

Funkcja szybkiego wybierania (karuzela z sugerowanymi witrynami), będzie uczyć się na podstawie najczęściej odwiedzanych stron internetowych.

Opera Touch (mobile)

Zobacz film promujący najnowszą wersję przeglądarki od Opery:

Ponieważ jest to produkt Opery, blokada reklam i tarcza crytojackingu są standardem, choć domyślnie są wyłączone. Oprócz Touch, Opera ogłosiła także nową wersję przeglądarki desktopowej, która bezproblemowo integruje się z mobilnym odpowiednikiem. Synchronizuje zakładki, a dzięki funkcji Flow można teraz wysyłać obrazy, pliki i linki na później. Ma nawet szyfrowanie end-to-end.

Nową przeglądarkę Opera Touch możesz pobrać ze sklepu Google Play na Androida już teraz:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Więcej informacji na temat nowej Opery Touch znajdziesz na stronie internetowej: opera.com/pl/mobile/touch.

źródło: Android Police via Opera