„Zoe” to futurystyczna historia miłosna, którą obejrzymy na Amazon Prime

Serwis streamingowy Amazon Prime zapowiedział, że najnowszy romans science-fiction Drake’a Doremusa pt. „Zoe” pojawi się na platformie już tego lata.

Kadr z planu filmu „Zoe”
Léa Seydoux, Ewan McGregor, Drake Doremus (kadr z planu do filmu „Zoe”)

Spektakularne debiut na Sundance Drake’a Doremusa , zatytułowany „Zoe”, pojawi się także na festiwalu Tribeca i zostanie udostępniony na Amazon Prime jeszcze w tym roku. Amazon nabył wyłączne prawa do filmu.

Nowa futurystyczna historia miłosna jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Reżyser takich filmów jak Like Crazy, Douchebag i Breathe In zaprezentuje już swoją ósmą produkcję podczas Tribeca Film Festival.

Amazon usilnie stara się zdobyć coraz lepsze tytuły, aby przyciągnąć więcej widzów do swojej usługi Prime, i ogłasza całą listę oryginalnych filmów science-fiction, w tym nadchodzącą serię opartą na The Peripheral Williama Gibsona, Consider Phlebas Iana M. Banksa i obecny już wyśmienity dystopijny serial Electric Dreams na podstawie opowiadań Philipa K. Dicka.

W filmie Zoe występują Ewan McGregor i Léa Seydoux, którzy uczestniczą w projekcie badawczym opracowującym technologię naprawiająca „sercowe” relacje. W miarę, jak prace idą pełną parę, wydarza się o wiele więcej niż zamierzali. W filmie zagrają także Christina Aguilera, Theo James, Rashida Jones i Miranda Otto.

Léa Seydoux i Drake Doremus (Zoe, 2018)
Léa Seydoux i Drake Doremus

źródło: Deadline via Engadget