Motorola zapowiedziała moto g6 – zobacz co nowego?

Motorola poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowej rodziny smartfonów Motorola moto g6 podczas globalnej premiery w São Paulo w Brazylii.

Motorola moto g6

Nowa rodzina moto g6 została opracowana z myślą o konsumentach i wyróżnia się rozbudowanym zestawem funkcji najwyższej klasy oraz wyjątkową opłacalnością. Urządzenia te będą dostępne w Polsce od połowy maja 2018r. w cenach od 799 zł.

Pięć lat temu Motorola postanowiła zasypać przepaść na rynku smartfonów i zaoferować urządzenia wysokiej jakości w cenie przystępnej dla szerokiego grona użytkowników. Musiały być to smartfony aktualne, zaprojektowane w tym samym roku, a nie przecenione zeszłoroczne modele.

Pierwsza moto g okazała się najlepiej sprzedawanym smartfonem w historii Motoroli. Od tego czasu Motorola podnosi poprzeczkę w segmencie opłacalnych smartfonów wysokiej jakości, czego przykładem była moto e — w pełni wyposażony smartfon w przystępnej cenie. Rodziny produktów moto g i moto e stanowią bowiem doskonałe połączenia funkcji dla użytkowników, którzy nie chcą kompromisów pod względem jakości, stylu ani funkcjonalności.

Tradycję tę kontynuuje w tym roku najnowsza generacja rodziny moto g, która oferuje innowacje najbardziej istotne dla użytkowników. Nowe urządzenia z rodziny moto g6 są jeszcze bardziej inteligentne, a szczególny nacisk położono na jakość wyświetlacza, design i zasilanie. Smartfony działają z szybkimi procesorami Qualcomm® Snapdragon™ pod kontrolą systemu Android™ 8.0 Oreo™, a praktyczne Ulepszenia Moto działają z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

moto g6 plus: Inteligentny aparat. Imponująca wydajność.

Nowa moto g6 plus to pod każdym względem obraz doskonałości. Wyświetlacz o przekątnej 5,9” i proporcjach obrazu 18: 9 nadaje jej smukłości, która wyjątkowo dobrze leży w dłoni. Ekran Max Vision o rozdzielczości Full HD wyświetla atrakcyjne, żywe kolory i najdrobniejsze szczegóły. Przy użyciu zaawansowanego oprogramowania pozwala robić kreatywne zdjęcia, a technologia Dual Autofocus Pixel umożliwia błyskawiczne ustawianie ostrości.

Świetne zdjęcia to dopiero początek możliwości podwójnego aparatu. Dzięki dużej przysłonie f/1,7 i pikselom o wielkości 1,4 μm można też łatwiej fotografować przy słabym oświetleniu. Co więcej, inteligentny system aparatów umożliwia także skanowanie tekstu oraz rozpoznawanie punktów orientacyjnych i obiektów.

Moto g6 - ekran od krawędzi do krawędzi

Tylna obudowa ze szkłem 3D wyróżnia ten smartfon wśród urządzeń klasy premium.

moto g6: Robi wrażenie. I o wiele więcej.

Smartfon moto g6 robi wrażenie. Wyświetlacz 5,7” Full HD Max Vision prezentuje atrakcyjne, żywe kolory i szczegóły, a efektowna obudowa ze szkłem 3D ma szykowny kształt i wygląd, dzięki któremu ten model wyróżnia się wśród smartfonów klasy premium.

Zaawansowane oprogramowanie fotograficzne umożliwia robienie portretów o jakości studyjnej i artystycznych, czarno-białych ujęć oraz dodawanie śmiesznych filtrów twarzy do zdjęć robionych podwójnym aparatem tylnym o rozdzielczości 5 MP i 12 MP. Na tym nie koniec zalet — telefon można błyskawicznie zablokować lub odblokować albo autoryzować mobilne płatności przy użyciu super bezpiecznego, wielofunkcyjnego czytnika linii papilarnych.

Bateria o pojemności 3000 mAh wystarcza na cały dzień, a przy użyciu dodanej w komplecie ładowarki TurboPower 15 można wydłużyć jej czas działania o kilka godzin po zaledwie kilkunastu minutach ładowania. Wydajny ośmiordzeniowy procesor 1,8 GHz umożliwia błyskawiczne otwieranie zdjęć, aplikacji i innej zawartości telefonu bez zacinania się i opóźnień.

moto g6 plus

moto g6 play: Baw się dzisiaj. Naładuj jutro.

moto g6 play pracuje równie ciężko jak jej właściciel, ale dzięki temu zostaje dużo czasu na zabawę. Bateria o pojemności 4000 mAh wystarcza nawet na 36 godziny działania1 po jednym naładowaniu, dlatego nie trzeba obawiać się rozładowania w niedogodnym momencie.

Ekran Max Vision o przekątnej 5,7” i proporcjach obrazu 18:9 dodaje urządzeniu smukłości, która bardzo wygodnie trzyma się w dłoni.

13-megapikselowym aparatem z autofocusem z detekcją fazy (PDAF) można szybko ustawić ostrość, aby robić spontaniczne, najwyraźniejsze zdjęcia.

Przedni aparat o rozdzielczości 8 MP robi selfie, którymi warto się pochwalić, i nie potrzebuje do tego dobrego oświetlenia. Wydajny ośmiordzeniowy procesor 1,4 GHz pozwala na błyskawiczne otwieranie zdjęć, aplikacji i innej zawartości telefonu bez zacinania się i opóźnień.

Zarówno telefon, jak i jego zawartość są bezpieczne. Telefon moto g6 play można błyskawicznie zablokować lub odblokować, dotykając czytnika linii papilarnych umieszczonego z tyłu.

Nieograniczona pamięć wysokiej jakości

Podobnie jak w przypadku wszystkich telefonów Motoroli, domyślną galerią zdjęć i nagrań wideo jest usługa Zdjęcia Google5. Dzięki temu wszystkie wspomnienia są przechowywane bezpiecznie, można je wyszukiwać, łatwo uzyskiwać do nich dostęp i edytować je na dowolnym urządzeniu.

 Ceny i dostępność  

  • moto g6 plus będzie dostępna w Polsce od maja 2018r. w cenie sugerowanej 1299 zł.
  • moto g6 będzie dostępna w Polsce od maja 2018r. w cenie sugerowanej 999 zł.
  • moto g6 play będzie dostępna w Polsce od maja 2018r. w cenie sugerowanej 799 zł.

Zastrzeżenia

Funkcje i dane techniczne różnią się w zależności od operatora sieci komórkowej i mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań. Niektóre funkcje, funkcjonalność i specyfikacja produktu mogą zależeć od sieci i podlegać dodatkowym warunkom oraz opłatom. Przed zakupem należy się zapoznać ze szczegółowymi informacjami o produkcie w ofercie danego operatora sieci komórkowej.

MOTOROLA, stylizowane logo M, MOTO oraz rodzina znaków MOTO są znakami towarowymi firmy Motorola Trademark Holdings, LLC. Android, Google i Zdjęcia Google (Google Photos) są znakami towarowymi Google, Inc. Oreo jest znakiem towarowym grupy Mondelez International, Inc. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi Qualcomm Incorporated, zarejestrowanymi w USA i innych krajach. Qualcomm Snapdragon jest produktem Qualcomm Technologies. Wszystkie inne znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli. © 2018 Motorola Mobility LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

1 Wszystkie dane dotyczące żywotności baterii są podane w przybliżeniu i na podstawie przeciętnego, mieszanego profilu wykorzystania, z uwzględnieniem trybów działania i gotowości w optymalnych warunkach sieciowych.  Rzeczywisty czas działania baterii różni w zależności od wielu czynników, takich jak moc sygnału, ustawienia sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i wzorce wykorzystania.

2 Czytnik linii papilarnych nie jest dostępny w niektórych modelach. Więcej informacji udziela sprzedawca.

3 Zaawansowana technologia nanopowłoki tworzy hydrofobową barierę chroniącą przed umiarkowanym narażeniem na oddziaływanie wody, np. przypadkowym zalaniem, zachlapaniem czy lekkim deszczem. Produkt nie jest przeznaczony do zanurzania w wodzie ani narażania go na działanie wody lub innych płynów pod ciśnieniem. Produkt nie jest wodoodporny.

4 Działa z kartami microSD o pojemności do 128 GB. Karty microSD są do nabycia osobno. Przenoszenie na kartę plików z zabezpieczeniami DRM może okazać się niemożliwe.

5 Bezpłatna pamięć o wysokiej jakości, wymaga konta Google. Korzystanie z usługi Zdjęcia Google podlega Warunkom korzystania z usług Zdjęć Google dostępnym pod adresem http://www.google.com/policies/terms oraz Polityce prywatności Google dostępnej pod adresem http://www.google.com/policies/privacy/

6 Funkcja Moto umożliwiająca szybkie robienie zrzutów ekranu jest niedostępna w modelach moto e5 play.

7 Polecenia głosowe Moto pozostają na etapie testów beta.

źródło: informacja prasowa