Oficjalnie: Będzie 3. sezon serialu „Dom z papieru”!

Netflix oficjalnie poinformował na swoich profilach społecznosciowych, że w 2019 roku pojawi się trzeci sezon hiszpańskiego serialu „Dom z papieru” (oryg. „La Casa de Papel)!

3. sezon „Dom z papieru” (La Casa de Papel) w 2019 r.

Czy masz obsesję na punkcie hiszpańskiego thrillera kryminalnego La Casa de Papel AKA Money Heist, a w polskim tłumaczeniu Dom z papieru? Jeśli zakończenie drugiego sezonu było niewystarczająco satysfakcjonujące, to doskonale Cię rozumiem i tak samo mam ochotę na kolejne odcinki serialu!

Mamy dobrą wiadomość, bowiem Netflix zapowiedział dzisiaj na swoich profilach na Facebooku i Twitterze, że w 2019 roku pojawi się trzeci sezon tego wciągającego serialu.

Serial był pierwotnie nadawany tylko Hiszpanii jako miniserial i był emitowany jako  jeden sezon. Netflix podzielił serial na dwie części emitując więcej odcinków trwających do niecałych 60 minut każdy. W sumie, w zeszłym roku mogliśmy obejrzeć 13 odcinków na sezonu pierwszego i w tym miesiącu 9 kolejnych drugiej części.

Przeczytaj także: Zobacz nowy zwiastun drugiego sezonu „Dom z papieru”

Choć końcówka drugiej części wskazywałaby, że historia się zakończyła na dobre, twórcy zapewne na fali dużej popularności serialu postanowili rozpocząć prace nad kontynuacją.

Przyznam, że już nie mogę się doczekać trzeciego sezonu!!!

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska