Nielimitowany internet domowy od T-Mobile w zestawie z konsolą PS4

Już 20 kwietnia br. rusza nowa kampania T‑Mobile, w której operator komunikuje ofertę nielimitowanego internetu domowego z routerem Huawei B529 w zestawie z konsolą Sony PlayStation 4 za 1 zł na start.

Nielimitowany internet domowy od T-Mobile w zestawie z konsolą PS4

Szacuje się, że w Polsce jest 13 mln (wg niektórych danych nawet 16 mln) graczy: od tych największych zapaleńców, po tak zwanych casual gamers. Według najnowszego raportu Kantar Millward Brown i Urban Communications, co trzeci Polak ma styczność z grami online: sam w nie gra, lub obserwuje jak robią to inni.

Ta forma rozrywki jest chętnie wybierana przez Polaków, także dlatego, że w ofercie producentów gier coraz częściej pojawiają się produkcje wykorzystujące tryb typu multiplayer, pozwalające grać z innymi użytkownikami nie tylko lokalnie na kilka padów, ale – poprzez sieć – z przyjaciółmi z całego świata.

Rozwojowi wspólnego grania sprzyjają takie rozwiązania jak gry z kategorii PlayLink na PS4, które umożliwiają rozrywkę większej liczbie graczy, bowiem kontrolerami stają się… smartfony.

Konsola Playstation 4 w zestawie z internetem domowym w T-Mobile

Od piątku 20 kwietnia 2018 roku startuje w T‑Mobile nowa promocja oparta o Nielimitowany INTERNET DOMOWY, który będzie dostępny w zestawie z designerskim routerem LTE Huawei B529 i konsolą PS4 w rewelacyjnej cenie 1 zł na start. Razem z konsolą klienci dostaną w prezencie 3 gry: To Jesteś Ty!, Wiedza To Potęga i Ukryty Plan, z kategorii PlayLink na PS4.

Nielimitowany internet domowy od T-Mobile w zestawie z konsolą PS4
Nielimitowany internet domowy od T-Mobile w zestawie z konsolą PS4

W ramach oferty klienci będą mogli wybierać pomiędzy dwoma planami taryfowymi, oferującymi prędkość do 20 lub do 60 Mb/s odpowiednio w abonamencie za 99 lub 109 zł i umową na 24 miesiące. Dostępną prędkość można zmieniać zależnie od potrzeb raz w cyklu rozliczeniowym.

Nową ofertę będzie wspierać kampania reklamowa ze sotami reklamowymi utrzymanymi w charakterystycznej dla operatora stylistyce – pojawią się już 20 kwietnia w telewizji ogólnopolskiej, kanałach digital (w tym social media).

Zobacz także: Internet stacjonarny do domu – ranking

źródło: informacja prasowa