„Mindlo” to strategia na Androida dla poszukiwaczy logicznych wyzwań

Gra mobilna Mindlo to nowa, darmowa gra strategiczno-logiczna na urządzenia z systemem Android z kilkunastoma oryginalnymi poziomami dla nowicjuszy jak i wytrawnych graczy.

Gra mobilna „Mindlo”

Gra posiada własnoręcznie zaprojektowane strategie działania, dzięki czemu każdy z kilkunastu poziomów, z którymi muszą zmierzyć się gracze, oparty jest na oryginalnej i niebanalnej logice dostosowanej zarówno do początkujących, jak i profesjonalnych strategów.

W Mindlo użytkownicy stają przed wyzwaniem znalezienia drogi do celu, mierząc się z jednocześnie pojawiającymi się na trasie i skutecznie utrudniającymi dojście do celu przeciwnikami.

Wrogowie wykorzystują coraz bardziej wyrafinowane i skomplikowane taktyki w ramach kolejnych poziomów, dzięki czemu użytkownicy systematycznie doskonalą umiejętności logicznego myślenia i podejmowania strategicznych decyzji, które pozwalają im pokonać oponentów i dotrzeć do celu – zakończyć trasę przy jednoczesnym wyminięciu przeszkód.

Zobacz także: Blocky Farm – menadżer farmy polskiego studia dostępny na Androidzie

Doświadczenia użytkowników związane z systematycznie rosnącym poziomem trudności gry strategicznej Mindlo, zwiększającą się liczbą wyzwań i nowych scenariuszy uzupełniają ręcznie projektowane, wysokiej jakości materiały wizualne. Szata graficzna Mindlo opiera się na jasnych, minimalistycznych barwach wspierających skoncentrowanie uwagi użytkownika na strategii gry i osiągnięciu celu.

Gra mobilna „Mindlo” (screen)

Gra została stworzona przez niezależne studio developerskie. Mindo jest dostępne do pobrania za darmo w Google Play na smartfony z systemem Android.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa