„Zarsthor” asteroidy i kosmiczna strzelanka na Androida

Gra „Zarsthor” to prosta zręcznościówka, która spodoba się osobom grającym kiedyś w „Asteroids” na konsoli Altari lub automatach, jednak mobilna wersja wprowadza wiele nowych mechanizmów odmieniających rozgrywkę.

Zarsthor - gra mobilna

Stworzona przez 19-letniego hobbystę gamedevu, twórcę niezależnego studia DonislawDev, gra mobilna „Zarsthor” to inspirowany retro hitem „Asteroids” najnowszy tytuł na Androida, który przypomni Ci klasyczną pozycję na automaty i konsole.

„Zarsthor” pozwoli Ci odkryć na nowo kosmiczny świat strzelanek sprzed lat – szczególnie miłe wspomnienie dla miłośników gier na Atari.

Cel gry jest bardzo prosty, musimy niszczyć wszystkie asteroidy, jednak wraz z każdym poziomem wzrasta trudność rozgrywki (w grze jest około 40 poziomów), z czasem dochodzą nowe typy asteroidów, dodatkowo gracz może walczyć z różnymi bossami, którzy posiadają różne taktyki walki, czasami mają specjalne umiejętności. Wraz z postępem gracz odblokowuje nowe statki, za zarobione pieniądze może kupować dodatkowe ulepszenia, które ułatwiają rozgrywkę.

Fabuła gry opowiada historię tajemniczej postaci, która wiodła w przeszłości spokojne życie, ale pewnego dnia postanowiła wszystko zmienić i wyruszyć w kosmiczną podróż. Jak to w strzelankach bywa można byłoby spodziewać się, że pojawia się jakiś zły przeciwnik i nasz bohater chce go pokonać, ale nic bardziej mylnego, w „Zarsthor” fabuła jest o wiele bardziej skomplikowana. Żeby się o tym przekonać musicie sami spróbować swoich sił w rozgrywce!

Zobacz także: Sky Force Reloaded to uzależniająca kosmiczna strzelanka

Opis ze sklepu Google Play:

Kosmiczni najeźdźcy terroryzują wszechświat, czy możesz zostać bohaterem i uratować galaktykę? UFO, Obcy potrzebują twojej pomocy, potrzebuje jej cały wszechświat. 

Wyobraź sobie, że masz normalne życie, pewnego dnia chcesz to zmienić, wybierasz się w kosmiczną podróż, dlaczego chcesz to zrobić? Co może się wydarzyć podczas tej podróży? Z biegiem czasu gra odpowiada na te pytania, bohater w grze podjął decyzję, aby zmienić swoje życie, dlaczego to zrobił? Sprawdź oryginalną historię. Gra zręcznościowa w twojej kieszeni. Stukaj, aby przetestować swój refleks.

Fabuła gry Zarsthor - screen
zarys fabuły

Najważniejsze cechy gry:

  • prosta rozgrywka z otwartym światem i systemem zadań głównych oraz pobocznych,
  • oryginalna fabuła z elementami filozoficznymi,
  • ponad 40 poziomów gry (obrona planety, pomoc uciekającym kosmonautom, zbieranie kosmicznego materiału) i wiele więcej,
  • dynamiczna rozgrywka, w której gracz musi wykazać się refleksem,
  • 7 kosmicznych statków do odblokowania, sklep z ulepszeniami,
  • brak IAP (zakupów w aplikacji).
Screen gry mobilnej „Zarsthor”
screen z gry

Grę „Zarsthor” pobierzesz za darmo ze sklepu Google Play na urządzenia z systemem Android 4.1 lub nowszym:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play