W ten weekend możesz odwiedzić targi Electronics Show w Warszawie

Od 13 do 15 kwietnia 2018 r. w Warszawie odbywają się Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej „Electronics Show” – jedne z najwiekszych targów technologicznych w Polsce.

Targi Electronics Show (13-15 kwietnia 2018 r.)

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej Electronics Show to pierwsze w Polsce wydarzenie targowe branży na tak dużą skalę. Producenci oraz dostawcy nowoczesnych urządzeń i rozwiązań technologicznych zaprezentują swoją ofertę w interaktywny sposób.

Odwiedzający targi klienci indywidualni i biznesowi mogą osobiście przekonać się, jak ogromne możliwości kryje współczesna technologia. Każdy może skorzystać z porad specjalistów i dowiedzieć się, jak w praktyce zastosować najnowsze rozwiązania w domu i biurze. Nie brakuje inspiracji i wrażeń dla fanów urządzeń mobilnych, miłośników sportu i cyfrowej rozrywki.

Program targów obejmuje konferencje, szkolenia oraz spotkania z profesjonalistami. Wśród licznych atrakcji Electronics Show znajdą się  konkursy i rozrywka dla całej rodziny. Wydarzenie jest realizowane we współpracy z ekspertami branżowymi. Partnerem Strategicznym Electronics Show jest sieć handlowa MediaMarkt, europejski lider branży elektroniki użytkowej.

Przeczytaj także: DrupalCamp Poland 2018 zbliża się wielkimi krokami

Partnerami są również takie organizacje, jak Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Branży RTV i IT ZIPSEE Cyfrowa Polska, NASK, CECED Polska. Celem organizatorów jest stworzenie cyklicznej imprezy o stale rosnącym potencjale i renomie. Electronics Show to strategiczny i prestiżowy projekt, który będzie szybko i systematycznie rozwijany.

Zobaczcie relację z pierwszego dnia wydarzenia, przygotowaną przez serwis Spider’s Web:

źródło: informacja organizatora