Jak oglądać online festiwal Coachella 2018?

Festiwal muzyczny Coachella możesz oglądać na żywo na kanale YouTube – na dowolnym urządzeniu, smartfonie tablecie, komputerze lub telewizorze – zobacz, jak oglądać online?

Festiwal Coachella 2018 na żywo online

Popularny festiwal muzyczny Coachella 2018, który trwa przez dwa weekendy rozpoczął się już w ten weekend w Indio w Kalifornii. Koncerty zaplanowane są na 13-15 kwietnia oraz w kolejny weekend 20-22 kwietnia 2018 roku.

W tym roku wystąpią tacy artyści jak Beyoncé, Eminem, Cardi B i wielu innych. Sprawdź, jak łatwo możesz oglądać występy artystów w domu lub dowolnym miejscu, dzięki streamingowi online na YouTube’ie.

Dzięki współpracy z YouTubem festiwal Coachella można bardzo łatwo obejrzeć na żywo w internecie na praktycznie każdej platformie, na której jesteście w stanie otworzyć YouTube’a – bezpośrednio z aplikacji YouTube na Androida, tvOS lub iOS-a lub z wybranej przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu.

Wystarczy odnaleźć na YouTubie oficjalny kanał Coachella. Udostępnione są na nim trzy streamingi, obejmujące różne koncerty oraz widok 180 stopni w VR. Gdy nie odbywa się żadne wydarzenie na żywo, każdy strumień Coachelli po prostu nadaje ponowną emisję wcześniejszych występów.

Screen kanału Coachella na YouTube'ie

Przeczytaj także: Czerwona Tesla poleciała na Czerwoną Planetę… z muzyką Bowiego

Możesz zobaczyć cały harmonogram festiwalu Coachella na stronie internetowej wydarzenia.  W ciągu najbliższych dwóch dni odbędą się występy Beyoncé, Eminema, Cardi B, Post Malone’a, Vance’a Joya i wielu innych.

Przejdź na oficjalną stronę Coachella, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji – poniżej możesz także oglądać streamingi na żywo (jeśli akurat trwa koncert):

źródło: Coachella, via 9TO9Mac