Czyżby to był złoty iPhone X na zdjęciach od FCC?

Apple jest gotowe wydać lub planuje sprzedawać złote wersję iPhone’a X (Blush Gold) – do sieci trafiły zdjęcia z dokumentów amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (FCC).

złoty iPhone X (Blush Gold) foto FCC

Firma Apple niedawno wydała wersję (Product) Red Special Edition iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus. Wielu fanów iPhone’a X było rozczarowanych, że nie pojawiła się też czerwona wersja dziesiątki. Wszystko wskazuje też na to, że taka edycja nie pojawi się w najbliższym czasie, ale zamiast tego wydano skórzane etui (PRODUCT) Red na ten model telefonu.

To nie jest to samo co oryginalna czerwona obudowa, ale przynajmniej jest to pewna forma pocieszenia. Drugim powodem do radości może być dla niektórych informacja o złotym iPhonie X, który ostatnio uchwycony został w dokumencie FCC. Specyficzny kolor nazwano Blush Gold, a ponieważ upłynął 180-dniowy okres poufności dokumentu, możemy jedynie założyć, że ten model niedługo trafi do sprzedaży.

Podobnie jak modyfikacje Product Red, nowa opcja kolorystyczna iPhone’a X obejmuje tylną obudowę i metalową ramkę. Ta ostatnia ma wykończenie przypominające lustro, w mniej więcej tym samym odcieniu złota. Ponieważ nie mamy żadnych informacji na temat jakichkolwiek dodatkowych funkcji dla wariantu Blush Gold, możemy jedynie założyć, że będzie sprzedawany w tej samej cenie, co modele gwiezdnej szarości (Space Grey) i srebrne (Silver).

Według innych doniesień wynika, że tegoroczny model iPhone’a będzie dostępny także w nowym kolorze Blush Gold.

złoty iPhone X (Blush Gold) foto FCC
złoty iPhone X (Blush Gold) foto FCC

Autentyczność zdjęć została potwierdzona przez AppleInsider z FCC, więc nie ma powodu, by wątpić w ich pochodzenie. Wszystkie zdjęcia możecie obejrzeć w dokumencie na stronie ze źródła tego wpisu.

źródło: Apple Insider via FCC ID.io