„Rower Miejski!” pozwala szybko znaleźć rower do wypożyczenia

Aplikacja mobilna „City Bike! – Rower Miejski!” sprawi, że korzystanie z rowerów miejskich będzie proste i zawsze znajdziesz rower w wybranym mieście.

Aplikacja mobilna „Rower Miejski!”

Z myślą o potrzebach ludzi aktywnych, korzystających na co dzień z systemów rowerów miejskich w całej Polsce, powstała aplikacja mobilna „Rower Miejski!”, której autorem Maciej Perłakowski – polski programista prywatnie będący pasjonatem rowerowej jazdy miejskiej.

Aplikacja jest bardzo prosta i wyświetla mapę okolicznych stacji rowerowych, informując również o liczbie dostępnych rowerów w każdej z nich. Użytkownik może znaleźć najbliższy punkt, w którym dostępne są rowery do wypożyczenia.

Oprócz prezentacji aktualnych danych, aplikacja daje również możliwość przeglądania ich archiwum, prezentując ostatnią godzinę lub dobę w formie wykresu. Z myślą o osobach zabieganych powstał opcjonalny widget działający bez potrzeby uruchamiania programu.

Przeczytaj także: Od 31 sierpnia 2017 r. wypożyczysz elektryczny rower Veturilo

Na liście obecnie wspieranych miast znajduje się ponad 200 pozycji z 24 krajów na całym świecie. Polskie wspierane miasta to: Białystok, Częstochowa, Gliwice, Grodzisk Mazowiecki, Katowice, Konstancin Jeziorna, Kołobrzeg, Kraków, Łódź, Lublin, Michałowice, Opole, Ostrów Wielkopolski, Piaseczno, Poznań, Radom, Stalowa Wola, Świdnik, Szamotuły, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

screen aplikacji mobilnej „Rower Miejski! screen aplikacji mobilnej „Rower Miejski!

Aplikacja „Rower Miejski!” jest dostępna do pobrania za darmo na iPhone’a oraz iPada ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store