3% wraca z drugim sezonem – zapowiada się gorąco!

Drugi sezon brazylijskiej dystopii zatytułowanej „3%” pojawi się w serwisie Netflix już 27 kwietnia 2018 roku, a już teraz możesz zobaczyć co czeka bohaterów na Wyspie!

3% - drugi sezon serialu już 27 kwietnia 2018 r. (Netflix)

Postapokaliptyczny serial pod tytułem „3%” powraca z drugim sezonem do serwisu Netflix. Premiera zaplanowano na piątek 27 kwietnia 2018 i właśnie wtedy będą udostępnione wszystkie odcinki drugiej serii.

Pierwsza seria „3%” liczyła w sumie osiem odcinków, a kontynuacja prawdopodobnie będzie podobnej długości. Serial pochodzi z Brazylii i jest wyprodukowano go w języku portugalskim z angielskimi napisami.

Stworzony przez Pedro Aguilera serial przedstawia ponurą, dystopijną przyszłość, w której większość ludności żyje w zatłoczonych slumsach i skrajnym ubóstwie. W ramach tzw. Procesu tylko 3% ma szansę na „idealne” życie w tajemniczym miejscu znanym jako Offshore (Wyspa).

W pierwszym sezonie grupa kandydatów przeszła przez proces i musiała ukończyć szereg psychicznie i fizycznie brutalnych wyzwań. W miarę, jak byli poddawani kolejnym próbom, liczba kandydatów malała, aż wyłoniono najlepszych. W drugim sezonie poznamy już tajemnicze miejsce dobrobytu i szczęścia. Ale czy do końca takie idealne?

Wyspa Offshore z serialu 3%
Wyspa Offshore z serialu 3%

Pierwsza 20-sekundowa zapowiedź sugerowała, że rebelia właśnie się rozpoczęła. Zobacz przedsmak kontynuacji 3%, który jest jednym z lepszych nieanglojęzycznych seriali na Netfliksie:

Jeżeli nie widziałeś pierwszej serii, to możesz to jeszcze nadrobić:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix