Zobacz nową reklamę iPhone’a 8 z serii (RED)

Firma Apple udostępniła dziś na YouTube’ie swoją pierwszą reklamę nowej edycji specjalnej (PRODUCT)RED iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus.

iPhone 8 (PRODUCT)RED (2018)

Nowe 30-sekundowe wideo z piosenką „That’s It (I’m Crazy)” Sofi Tukkera, pozwala zobaczyć jak bardzo błyszczące są czerwone wykończenia i przednie czarne ramki w nowych iPhone’ach 8 z serii (PRODUCT)RED.

Nowe modele iPhone’ów (RED) można od dzisiaj zamawiać w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Apple’a, a w sklepach detalicznych pojawią się już w piątek 13 kwietnia 2018 r.

Czerwony kolor urządzeń firmy Apple jest kontynuacją 11-letniej współpracy Apple z fundacją (RED), założoną w 2006 roku przez lidera U2 Bono i działacza Bobby’ego Shrivera. Marka i licencjonowane produkty w kolorze czerwonym pomagają zdobyć fundusze na The Global Fund, która pomaga osobom dotkniętym HIV lub AIDS, gruźlicą i malarią w ośmiu krajach afrykańskich.

Za każdy sprzedany produkt (RED) firma Apple przekazuje część dochodów na fundację, do tej pory przekazano ponad 160 milionów USD.

źródło: Apple