Ruszyła loteria „Blikomania” z pulą nagród o wartości ponad ćwierć mln zł

Polski Standard Płatności uruchomił kolejna edycję loterii promocyjnej „Blikomania”, w której zarejestrowani użytkownicy mogą wygrać nawet 100 000 zł, jeśli wykonają co najmniej jedną transakcję BLIKIEM do końca maja 2018 roku.

Loteria „Blikomania” (6 kwietnia - 31maja 2018 r,)

Wszyscy korzystający z BLIKA mogą wziąć udział w tegorocznej edycji „Blikomania” organizowanej przez Polski Standard Płatność, w której wygrać można nawet 100 tys. zł. Aby wziąć udział w loterii należy wykonać co najmniej jedną transakcję BLIKIEM w okresie od 6 kwietnia do 31 maja 2018 roku i zarejestrować się w loterii.

Rejestracja polega na przesłaniu zgłoszenia uczestnictwa w loterii za pomocą elektronicznego formularza rejestracyjnego udostępnionego na stronie loterii www.blikomania.pl.

Uczestnik loterii „Blikomania” może przesłać więcej niż jedno zgłoszenie, o ile posiada na swoim smartfonie zainstalowane aplikacje z funkcjonalnością umożliwiającą realizację transakcji BLIK wydane przez różne banki. W ramach jednego zgłoszenia uczestnik może wskazać tylko jedną aplikację mobilną wydaną przez dany bank.

W loterii mogą wziąć udział klienci banków: Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Bank Polska.

Blikomania - Jak grać?
Jak grać?

Przeczytaj także: Darmowa dostawa w piątki na PizzaPortal przy płatności BLIKIEM

Które transakcje BLIK biorą udział w loterii „Blikomania”?

Uwzględniane są transakcje BLIK wykonane w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych, wpłaty gotówkowe w urządzeniach akceptujących, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego Użytkownika BLIKa, z wyłączeniem tych, które zostały wcześniej wyłonione zgodnie z postanowieniami regulaminu jako uprawniające uczestnika do otrzymania nagrody.

Co można wygrać w loterii „Blikomania”?

Pierwsze losowanie odbywa się 13 kwietnia 2018 r., a ostatnie losowanie 1 czerwca 2018 r. Organizator przewiduje rozlosowanie w loterii następujących nagród:

  • 1 nagroda główna o wartości 100 000 zł wraz z kwotą 11 111 zł przeznaczoną na zapłatę podatku należnego od wylosowanej nagrody, wyłoniona spośród wszystkich uczestników, którzy zgłosili się do loterii od 6 kwietnia 2018 r. do 31 maja 2018 r.,
  • 80 nagród pieniężnych „tygodniowych o wartości 1 000 zł” każda losowanych po 10 w każdym tygodniu trwania loterii spośród uczestników, którzy przesłali Zgłoszenie do Loterii w terminie od 6 kwietnia 2018 r. do dnia poprzedzającego losowanie,
  • 800 nagród pieniężnych „tygodniowych o wartości 100 zł” każda, losowanych po 100 w każdym tygodniu trwania loterii spośród uczestników, którzy przesłali zgłoszenie do loterii w terminie od 6 kwietnia 2018 r. do dnia poprzedzającego losowanie.
Nagrody w loterii Blikomania 2018
Nagrody

Całkowita wartość puli wszystkich nagród wynosi 271 111 zł.

Nadzór nad prawidłowością przebiegu Loterii sprawuje powołana przez organizatora trzyosobowa Komisja Nadzoru Loterii działająca na podstawie regulaminu dostępnego u organizatora. W skład komisji wchodzą: osoba powołana do prowadzenia nadzoru jako przewodniczący komisji, członek komisji i sekretarz. W skład Komisji Nadzoru Loterii wchodzi przynajmniej jedna osoba legitymująca się świadectwem zawodowym wydanym przez Ministra Finansów.

Dzięki BLIKOWI miliony użytkowników mogą, korzystając ze smartfona, płacić w internecie, wypłacać gotówkę z bankomatów, płacić w tradycyjnych sklepach oraz przelewać natychmiastowo pieniądze innym użytkownikom na numer telefonu bez znajomości ich rachunku bankowego. BLIK pozwala błyskawicznie płacić zarówno w sklepach internetowych, jak i mobilnych.

Najpopularniejszą formą korzystania z BLIKA są właśnie płatności internetowe. W 2017 roku użytkownicy zapłacili w ten sposób w internecie niemal 22 mln razy. Łącznie BLIKIEM zrealizowano 33 miliony transakcji (płatności w sieci, punktach sprzedaży, wypłaty z bankomatów oraz przelewy na numer telefonu) – to prawie 4 razy więcej niż w 2016 roku.

Możliwość skorzystania z BLIKA w aplikacjach bankowości mobilnej ma obecnie ok. 80 proc. wszystkich klientów krajowych instytucji finansowych.

Zapoznaj się z dokładnym regulaminem loterii „Blikomania”.

źródło: Polski Standard Płatności