Martin Freeman w nowym filmie „Ładunek”, już w maju na Netflixie

Najnowszy film oryginalny od Netflixa  pt. „Ładunek” (oryg. „Cargo”) z Martinem Freemanem opowiada o apokalipsie zombie i tragicznych 48 godzinach ojca, który musi zatroszczyć się o los córki.

Netflix Original „Ładunek” (Cargo), Martin Freeman

Przyzna się Wam bez bicia, że nie obejrzałem ani jednego filmu o zombie. Po prostu ta tematyka w ogóle do mnie nie przemawia i mnie nie bawi, ale po obejrzeniu najnowszego zwiastuna filmu „Ładunek” (oryginalny tytuł „Cargo”) istnieje duże prawdopodobieństwo, że to będzie mój pierwszy raz z filmem o zombie!

Pełnometrażowy filmem z Martinem Freemanem w roli tytułowej ma sprawić, że nawet tacy zombio-sceptycy skuszą się na ten film i być może uronią łezkę.

„Ładunek” to film producentki „Babadooka” z Martinem Freemanem w roli głównej, na podstawie niezwykle popularnego filmu krótkometrażowego. To opowieść o mężczyźnie, który utknął wraz z córeczką na australijskim pustkowiu, w samym sercu apokalipsy zombie. Kiedy zdesperowany ojciec zostaje zainfekowany, zaczyna się walka z czasem. Musi on bowiem znaleźć schronienie dla swojego dziecka, zanim sam ulegnie przemianie.

Zobacz także: Film pt. „Mute” warto dodać do swojej listy na Netflix!

„Ładunek” to właściwie film o nadziei, która umiera ostatnia, z zombie w tle

Najnowszy film oryginalny Netfliksa wyreżyserowali Yolanda Ramke oraz Ben Howling. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym chodzące trupy wędrują pośród żywych, ale zanim zarażony stanie się zombiakiem musi minąć dwa dni na rozprzestrzenienie się wirusa w organizmie ofiary. Już z poniższej zapowiedzi wiemy, że Martin Freeman został zakażony i ma 48 godzin, zanim dołączy do szurających hord. W tym czasie, musi zatroszczyć się o los swojej malutkiej córki, zanim zamieni się w potwora.

Obejrzyj polski zwiastun filmu „Ładunek”:

Oryginalny film krótkometrażowy, na podstawie którego powstała pełna wersja, był wypełniony emocjonalnymi momentami w ciągu zaledwie kilku minut, więc interesujące będzie zobaczyć, jak przeniesiono to wszystko na większy format.

„Ładunek” ma trafić do kin 17 maja 2018 roku, a zaledwie dzień później, od 18 maja będziemy mogli obejrzeć go w serwisie Netflix.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix