OnePlus oficjalnie zapowiada nadchodzącego OnePlus 6

Na oficjalnym koncie na Twitterze OnePlus udostępnił krótką zapowiedź swojego nadchodzącego flagowca OnePlus 6.

OnePlus 6 (teaser)

O najnowszym smartfonie OnePlus 6 słyszeliśmy już od kilku tygodni mnóstwo plotek, a teraz wygląda na to, że zbliża się ten moment, aby poznać cała prawdę o urządzeniu. Firma zaczęła już zapowiadać swój najnowszy model wypuszczając krótkie teasery.

Na oficjalnym koncie OnePlus na Twitterze pojawił się krótki klip, w którym czytamy hasło: szybkość, której potrzebujesz, a za nim przez chwilę pojawia się cyfra „6” – która potwierdza, że  kolejny model będzie nazywał się OnePlus 6. Gdyby to nie było wystarczającym potwierdzeniem szóstki, klip podpisano „6et ready!”.

Czego więc powinniśmy spodziewać po OnePlusoe 6? Smartfon na pewno będzie miał wycięcie (tzw. notch) na wyświetlaczu, ale obecnie w branży mobilnej nie jest to już żadną niespodzianką. Procesor Snapdragon 845 powinien zasilać urządzenie, a najprawdopodobniej zobaczymy co najmniej jeden wariant z przesadną ilością 8 GB pamięci RAM. Z tyłu pojawią się podwójne kamery, podobno bateria ma pojemność 3300 mAh, a całość będzie od razu działała pod systemem Android 8.1 z OxygenOS.

OnePlus nie wspomina nic o cenach ani dostępności w nowym zwiastunie, ale na podstawie tego i liczby przecieków, które się pojawiły, smartfon powinien zostać zaprezentowany juz w tym miesiącu.

Na co najbardziej czekasz w związku z premierą OnePlus 6? Ja na pewno nie czekam na paskudne wycięcie…

źródło: Android Central via OnePlus (Twitter)