Zobacz nowy zwiastun drugiego sezonu „Dom z papieru”

Netflix udostępnił dzisiaj nowy zwiastun drugiej i ostatniej serii hiszpańskiego serialu „Dom z papieru” – premiera w serwisie zapowiedziana została na 6 kwietnia 2018 roku.

Nowy zwiastun drugiej części serialu „Dom z papieru” (Netflix)

Pierwszy sezon serialu „Dom z papieru” (oryg. La Casa de Papel), a właściwie pierwsza część serii zyskała entuzjastycznie dobre recenzje widzów wśród międzynarodowej publiczności Netflixa. Na początku miesiąca zapowiedziano premierę drugiego sezonu, a dzisiaj Netflix podgrzewa atmosferę udostępniając kolejny zwiastun.

Stworzony przez Álexa Pinę serial opowiada o grupie ośmiu wykwalifikowanych „specjalistów” od brudnej roboty, których niejaki profesor zwerbował do idealnego napadu wszech czasów na Hiszpańską Mennicę Narodową. Ich perfekcyjnie wymyślony plan napadu wymaga 11 dni wysiłku, odpierania policji i zarządzania dziesiątkami zakładników, którzy uczestniczą w niezwykłym spektaklu kradzieży niesamowicie ogromnej sumy pieniędzy.

W obsadzie serialu znaleźli się między innymi Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Álvaro Morte, Paco Tous, Pedro Alonso, Alba Flores i inni.

Podobnie jak wiele zagranicznych produkcji Netflixa wydawanych na arenie międzynarodowej, także „Dom z papieru” został podzielony na więcej krótszych odcinków, co wywołało lekkie zmieszanie wśród widzów, którzy skończyli oglądać pierwszą część.

Obecnie dostępnych jest 13 odcinków w serwisie, a pozostałe pojawią się 6 kwietnia 2018 roku. Całość dostępna jest już w hiszpańskiej i francuskiej wersji serwisu Netflix – wszyscy inni, w tym Polacy, będą musieli poczekać, aż usługa udostępni ciąg dalszy na pozostałych rynkach.

Zobacz najnowszy zwiastun:

Jeżeli jeszcze nie widziałeś „Domu z papieru” to masz szansę nadrobić stracony czas – to według mnie jeden z lepszych seriali nieanglojęzycznych, który możesz obejrzeć na Natfliksie.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska