DrupalCamp Poland 2018 zbliża się wielkimi krokami

Siódma edycja konferencji DrupalCamp, stworzonej z myślą o początkujących w zakresie Drupala, jak i zaawansowanych programistach, już za 3 miesiące!

DrupalCamp Poland 2018

Jak ważne i warte uwagi jest to wydarzenie, pokazały jej poprzednie edycje, które gromadziły co roku w jednym czasie i miejscu blisko 80 specjalistów z branży. Tym razem założyliśmy sobie zorganizowanie najlepszej edycji DrupalCamp do tej pory. Nie tylko pod względem ilości obecnych uczestników, ale przede wszystkim pod względem jakościowym eventu.

Zobacz także: Weź udział w konferencji DrupalCamp Poland 2018

Gdzie kupić bilety na wydarzenie?

Sprzedaż biletów na DrupalCamp 2018 ruszyła zaledwie miesiąc temu, a już na tę chwilę prawie cała pula ponad 100 biletów została sprzedana. Wciąż można się rejestrować, jednak przewidujemy, że w przeciągu kilku najbliższych tygodni sprzedaż zostanie zamknięta. Wszystkich chętnych zapraszamy więc do zakupu biletu już teraz.

Co z programem?

Lista prelegentów wciąż pozostaje otwarta, ale na tę chwilę swoją obecność na DrupalCamp Poland 2018 już potwierdzili m.in.

  • Chandeep Khosa – pisał commity do core Drupala;
  • Jeffrey A. „jam” McGuire – partner w Open Strategy Partners;
  • Christian Fritsch – członek zespołu developerów projektu Thunder, który opowie o budowaniu serwisów internetowych na bazie ThunderCMS.

Ponadto, na konferencji gościć będziemy Jaapa Jana Kostera i Mieszka Czyzyka – przedstawicieli firmy GoalGorilla, którzy pracują nad rozwojem dystrybucji drupalowej OpenSocial. Kolejnymi prelegentami jest również Mariusz Gil – znany specjalista w świecie PHP oraz Maciej Łukiański, który ma aż ponad 9 lat doświadczenia z Drupalem.

Konferencja jest najważniejszym wydarzeniem w branży drupalowej w Polsce. O jej pozycji świadczą chociażby uczestnicy – czołowi eksperci z kraju i zagranicy. Podczas dwóch dni wydarzenia uczestnicy będą mogli dzielić się doświadczeniem i praktycznymi pomysłami na temat nowoczesnego systemu CMS/CMF – Drupal 8 i nie tylko.

Już dziś zapisz się na konferencję DrupalCamp Poland 2018 – ilość miejsc ograniczona: drupalcamp.pl/pl/bilety.

źródło: informacja organizatora, serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia