Płacąc Google Pay możesz zdobyć 40 zł na zakupy w Google Play

Google uruchomiło nową promocję dla użytkowników płatności mobilnych Google Pay – płacąc 5 razy tą metodą w różnych dniach można zdobyć 40 zł na zakup gier, aplikacji mobilnych i innych treści w sklepie Google Play.

Nowa akcja promocyjna organizowana przez Google pod nazwą 40 zł na zakupy w Google Play z Google Pay rozpoczyna się 7 marca 2018 i potrwa do 31 grudnia 2018 roku.

Aby wygrać 40 zł na zakupy w Google Play należy zarejestrować się w promocji w podanym okresie, a następnie w ciągu 30 dni od rejestracji należy wykonać 5 transakcji za pomocą Google Pay (dawniej Android Pay).

Transakcja zostanie zakwalifikowana do promocji jeśli zostanie wykonana: w okresie promocji i w ciągu trzydziestu dni od przystąpienia do Promocji. Transakcje muszą zostać wykonane zbliżeniowo w terminalach płatniczych akceptujących płatności Google Pay. Płatności online w aplikacjach i serwisach, należących do Google (Google Play, YouTube itd), lub inne niż pierwsza wykonana danego dnia; nie należą do kwalifikowanych płatności.

Zasady udziału w skrócie:

  • pobierz najnowszą wersję aplikacji mobilnej Google Pay na swoje urządzenie z systemem Android (link do sklepu Google Play na dole wpisu),
  • zapłać 5 razy (liczy się maksymalnie jeden zakup dziennie),
  • odbierz 40 złotych do wykorzystania w sklepie Google Play.
Promocja Google Pay - 40 zł na zakupy w Google Pay - zasady
Promocja Google Pay – 40 zł na zakupy w Google Pay – zasady

Kto może wziąć udział w promocji Google Pay?

Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników Google Pay mieszkających w Polsce, którzy dodali do Google Pay kartę płatniczą – czyli takich, którzy nie dokonali wcześniej żadnej transakcji z wykorzystaniem Google Pay (Android Pay) zbliżeniowo, w aplikacjach bądź na stronach internetowych stron trzecich.

Ważne jest, aby karta była dodawana do aplikacji, gdy jesteśmy w Polsce. Promocja ma pojawiać się stopniowo tylko nowym użytkownikom.

Jak, gdzie i kiedy można wykorzystać nagrodę?

Nagrodą jest bon o wartości 40 zł, w postaci karty podarunkowej dostępnej do wykorzystania w sklepie Google Play. W celu otrzymania karty podarunkowej należy zatwierdzić zaproszenie w aplikacji mobilnej Google Pay. Jeden użytkownik może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę, którą może zapisać na swoim koncie Google Play, po jej otrzymaniu.

Kartę podarunkową można wykorzystać przez cały okres jej ważności, na dowolny zakup w sklepie Google Play, z wyłączeniem niektórych subskrypcji. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

Karty Podarunkowe do wykorzystania w sklepie Google Play mają swoje osobne warunki wykorzystania, można się z nimi zapoznać pod tym adresem internetowym.

Sprawdź szczegółowy regulamin promocji.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play