Gra mobilna „Westworld” pojawi się już w kwietniu

Już teraz można się wstępnie zarejestrować do pobrania gry mobilnej „Westworld”, nawiązującej do popularnego serialu stacji HBO, aby zdobyć później specjalne bonusy.

Westworld Mobile Game - wstępna rejestracja

Jeśli chcesz stać się częścią zespołu prowadzącego niepokojący park tematyczny znany z serialu HBO pt. „Westworld”, wkrótce będziesz miał taką szansę. Podczas SXSW firma Warner Brothers Interactive Entertainment ogłosiła, że otwiera wstępna rejestrację na grę mobilną „Westworld Mobile” inspirowaną fabułą serialu.

Gra będzie dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android już w kwietniu tego roku. Ale oprócz dokładnej daty ujawniono już trochę na temat tego co nas czeka.

Warner Brothers będzie współpracować z producentami i scenarzystami w grze „Westworld”, która ma być uzupełnieniem bogatej fabuły serii. W grze zaczniemy swoją przygodę jako świeżo zatrudniony praktykant Delos, który uzyska dostęp do treningu symulacyjnego Delos Park (DPTS). W miarę postępów w grze będziemy przejmować kontrolę nad wszystkimi aspektami operacyjnymi parku Westworld. Kontrola będzie obejmować także rozwijanie i opiekę nad sztuczną inteligencją gospodarzy oraz zaspokojenie pragnień gości.

Opierając się na udostępnionej grafice z gry, możemy się domyślać, że będziemy mogli wchodzić w interakcje z postaciami z serialu telewizyjnego, takimi jak Dolores i Dr. Robert Ford.

Szkoda tylko, że ​​grafika nie wygląda bardziej realistycznie i przypomina bardziej kreskówkę dla dzieci.

Westworld - gra mobilna (zrzut ekranu)

Jeśli chcesz być jedną z pierwszych osób, które zagrają w tę grę, możesz zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej gry westworldmobile.com. Dzięki rejestracji będziesz mógł otrzymać dodatkowe elementy i bonusy w grze zaraz po jej oficjalnej premierze w kwietniu. Kto wie, może powita nas Evan Rachel Wood?

Na YouTube’ie można już znaleźć kilka filmów z gry:

Nagrody zostaną odblokowane dla wszystkich wstępnie zarejestrowanych graczy, gdy zostaną osiągnięte kolejne wszystkie cele rejestracji wstępnej. Wstępnie zarejestrowani gracze będą mogli się ubiegać o nagrody tylko, gdy pobiorą grę „Westworld” na swoje urządzenie do 10 maja 2018 roku.

Westworld - preregistration - odblokowanie poziomów z nagrodami
Westworld Preregistration – odblokowanie poziomów z nagrodami

Kolejne etapy są odblokowywane po osiągnięciu odpowiedniej liczby osób dokonujących rejestracji. Nagrody nie mają wartości pieniężnej i są przyznawane bez jakiejkolwiek gwarancji.

Gra jest już dostępna w sklepach z aplikacjami App Store i Google Play i można ją będzie pobrać bezpłatnie, choć oferuje zakupy w aplikacji:

Pobierz aplikację w sklepie App StorePobierz aplikację w sklepie Google Play

źródła: Engadget via Westworld Mobile