Bądź jak Tony Hawk dzięki aplikacji RIDERS dla skaterów

„RIDERS – BMX, Skateboard, and Scooter tricks” to ekstremalna aplikacja sportowa, która pozwala nauczyć się nowych sztuczek, doskonalić swoje umiejętności i dzielić się postępami z globalną społecznością zawodników.

Aplikacja mobilna „RIDERS – BMX, Skateboard, and Scooter tricks”

Aplikacja „RIDERS” na urządzenia z systemami iOS i Android to idealne miejsce dla społeczności skaterów, skateboarderów czy miłośników BMX-ów, którzy dzielą się wspólną pasją do sportów ekstremalnych.

Jest to aplikacja łącząca użytkowników z całego świata, dając im dostęp do największej na świecie bazy danych na temat tricków (BMX, Skate, MTB, Wakeboard, Snowboard i Ski). Wśród materiałów znajdują się szczegółowe filmy i instrukcje od profesjonalistów. Zawodnicy mogą uczyć się nowych sztuczek lub po prostu ulepszać swoją technikę, znajdować i udostępniać swoje filmy wideo i oceniać umiejętności innych.

Użytkownicy mogą omawiać akrobacje, tworzyć kanały wideo, dyskutować, oceniać i zostawiać komentarze pod zamieszczanymi materiałami. Dzięki funkcji lokalizacji użytkownicy mogą dodawać ciekawe miejsca do akrobacji na mapach, meldować się i widzieć gdzie jeżdżą inni miłośnicy ich sportu.

Przeczytaj także: Skate City – nowa gra twórców Alto’s Adventure

– Aplikacja „Riders” jest szczególnie przydatna dla tych, którzy chcą się uczyć w swoim mieście z innymi. Zamiast siedzieć i przeglądać strony internetowe i fora dla samouczków z „Riders” można być na deskorolce , rowerze (BMX) w plenerze i trenować z innymi  korzystając z największej bazy sztuczek znajdującej się w aplikacji na smartfonie – mówią twórcy appki.

Riders BMX - Trey Jones
Riders BMX – Trey Jones

„Riders” to aplikacja skupiająca społeczność skaterów oraz baza trików i praktycznych samouczków, które obejrzysz w plenerze

Jest to również również narzędzie dla firm poszukujących nowych profesjonalnych zawodników, którzy chcą pokazać swoje umiejętności potencjalnym sponsorom. Wybrane marki z branży będą mogły promować w aplikacji własne kanały wideo i zapewne produkty.

BMX Riders (foto)

Twórcy wyprodukowali ponad 80 ekskluzywnych filmów z profesjonalistami, którzy udzielają wskazówek i pokazują jak wykonać określone sztuczki. Teraz wszystko to jest dostępne dla wszystkich użytkowników, a nowe filmy są dodawane codziennie.

„Riders” ma na celu zachęcanie ludzi do wnoszenia wkładu do społeczności i poszerzania jej poprzez dzielenie się doświadczeniami z innymi zarażonymi ta pasją.

Screen z aplikacji „RIDERS”

Najważniejsze cechy i funkcje aplikacji „RIDERS – BMX, Skateboard, and Scooter tricks”:

  • ponad 700 sztuczek i trików,
  • 80 ekskluzywnych filmów z poradami,
  • filtrowanie trików według rodzaju sportu, triku i poziomu zaawansowania (umiejętności),
  • tryb rywalizacji z innymi zawodnikami,
  • wyszukiwanie innych Riderów na dowolnym poziomie – w pobliżu lub w dowolnym miejscu na świecie,
  • przesyłanie zdjęć i filmów z własnymi sztuczkami,
  • poradniki, porady od profesjonalistów, pozwalające stopniowo poprawiać swoje umiejętności.

Aplikacja dostępna jest za darmo na urządzenia z systemami iOS i Android.