Graliście już w „The Sims Mobile” na urządzeniach mobilnych?

Mobilna wersja popularnej gry „The Sims Mobile” jest już dostępna do pobrania na całym świecie na urządzenia z systemami iOS i Android, graliście już?

The Sims Mobile

Popularna gra mobilna „The Sims Mobile” od Electronic Arts Inc. pojawiła się po raz pierwszy na Androida w zeszłym roku. teraz już wszyscy użytkownicy na świecie mogą pobrać grę na swoje urządzenia. W nowym świecie Simów jest wiele do odkrycia, twórcy gry „The Sims Mobile” przygotowali krótkie podsumowanie elementów, dzięki którym graczy czekają niesamowite przeżycia.

Twórz i dostosuj swoich Simsów

W „The Sims Mobile” możesz personalizować wygląd swoich Simów za pomocą fryzur, strojów, makijażu i dodatków. Korzystając z pomocy Izzy’ego Fabulousa i dostępu do jego butiku, z łatwością sprawisz im nadzwyczajną garderobę.

Możesz także wybierać dla swoich Simów cechy osobowości, takie jak „uroczy” albo „rzemieślnik”, a później, w miarę jak będą nabierać doświadczenia życiowego, dodawać kolejne.

The Sims Mobile - rozwijaj i dostosuj postać

Budowanie idealnego domu

Zbudowanie i urządzenie domu dla Simsów jest bardzo proste. Wybieraj spośród szerokiej gamy mebli, sprzętów i dekoracji. Na Twoich Simów czekają również specjalne kolekcje z charakterystycznymi motywami. W wyposażonych w nie domach Simowie będą mieli szansę doświadczać wszystkich uroków życia. Zabieraj też Simów do wspaniałych lokali, takich jak pracownie mody, restauracje czy kluby nocne.

The Sims Mobile - buduj idealny dom

Organizuj imprezy i wybieraj się ze swoimi Simami na przyjęcia do innych. To świetny sposób, by udzielać się towarzysko i zdobywać nagrody. Chwal się swoim domem, twórz ekscytujące związki, a nawet podejmuj decyzje o przeprowadzce do Simów innych graczy.

Poznawaj Simów na imprezach lub na mieście i korzystaj z naklejek, by dawać im znać o ich uroku, powabie czy wyjątkowości! Jeśli masz ochotę, dołączaj do wydarzeń codziennych, takich jak „Szybkie randkowanie w parku” czy „Festiwal muzyczny na rynku”.

Kształtuj życie Simsów

Wpływaj na ich kariery, hobby, związki i życie rodzinne – kieruj historiami swoich Simów. Wybierz ekscytującą ścieżkę kariery, na przykład projektanta mody albo lekarza, i pasjonujące hobby, takie jak gotowanie czy gra na gitarze.

Nawiązuj przyjacielskie lub romantyczne relacje z innymi Simami i podejmuj ryzyko, próbując skraść całusa bądź opracować nowatorski przepis. Możesz założyć rodzinę i wytyczyć szlak następnym pokoleniom, przekazując wyjątkowe pamiątki.

Grę mobilną „The Sims Mobile” można pobrać ze sklepów App Store lub Google Play na urządzenia z systemem Android lub iOS:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie gry.

źródło: informacja Electronic Arts