„Umiro” rozkwitnie kolorami na mobile’u już 29 marca

Niezwykle kolorowa gra logiczna „Umiro” będzie dostępna do pobrania na urządzenia z systemami iOS i Android od 29 marca bieżącego roku.

Mobilna gra logiczna „Umiro”

Studenckie studio niezależne Diceroll Studios oraz Devolver Digital ogłaszają wydanie niezwykle barwnej gry logicznej Umiro w serwisach App Store, Google Play oraz Steam już 29 marca.

Czarujące Umiro można zamówić przez App Store’a już teraz w cenie 13,99 zł, w ramach uruchomionej przedsprzedaży (gra może pojawiać się w sklepie sukcesywnie dla kolejnych użytkowników).

Bohaterowie gry Huey i Satura rozpoczynają swoją przygodę w sercu kolorowego świata Umiro nie mając pojęcia jak się tam znaleźli. Zadaniem gracza będzie przeprowadzenie pary nieustraszonych przyjaciół przez zawiłe labirynty i zagadki, aby pomóc im zdobyć kryształy, które przywrócą krainie życie, a bohaterom – ich wspomnienia.

Twórcy Umiro – Diceroll Studios – to grupa studentów Narodowego Uniwersytetu Singapuru, która rozpoczęła prace nad grą podczas stażu na Uniwersytecie Technologii i Designu Singapuru, po czym rozpoczęli współpracę z Devolver Digital aby wydać grę na urządzenia mobilne i PC.

Więcej o samym tytule napiszemy, gdy tylko gra pojawi się do pobrania. Tymczasem możecie obejrzeć oficjalny zwiastun, w którym zdradzono nieco szczegółów o samym wyglądzie i mechanice gry:

źródło: informacja prasowa