Super Mario Run 50% taniej od soboty, z okazji „Mario Day”

10 marca to „Mario Day” (czyli Dzień Mario), z tej okazji firma Nintendo planuje świętować obniżając cenę odblokowania pełnej wersji gry mobilnej Super Mario Run aż o połowę.

Promocja Super Mario Run (-50%) z okazji Mario Day - 10 marca 2018

Super Mario Run jest do pobrania za darmo w sklepie App Store, ale jego funkcje są nieco ograniczone. Użytkownicy mogą odblokować pełną wersję grę, dokonując zakupu w aplikacji za 9,99 USD (47,99 zł). Przy 50% rabacie cena spadnie do 4,99 USD (23,99 zł). Promocja rozpocznie się w sobotę 10 marca 2018 r. i potrwa dwa tygodnie, więc będziesz miał dość czasu, aby się zdecydować na zakup.

Zniżka obowiązuje we wszystkich krajach, w których gra jest dostępna i jest ważna na platformach iOS i Android. Mamy nadzieję, że Nintendo doda nowe elementy, tak jak miało to miejsce we wrześniu ubiegłego roku, wprowadzając nową postać księżniczki Daisy i nowe środowisko do gry.

Biorąc pod uwagę, że od tej aktualizacji minęło trochę czasu, fani mają nadzieję, że w sobotę zobaczą więcej treści, kiedy promocja rabatowa zostanie opublikowana.

Ceny będą się różnić w zależności od kraju, w którym się znajdujemy, ale powinny być regionalnym odpowiednikiem 4,99 USD. Promocja potrwa do 25 marca.

Nintendo nie ogłosiło, czy będzie oferowało zniżki na inne gry.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Nintendo via iPhoneHacks