„Telewizja elastyczna” w nc+ i wybierasz inny pakiet co miesiąc!

Platforma nc+ wprowadziła nową ofertę o nazwie „Telewizja elastyczna”, pozwalającą nowym klientom zmieniać pakiet kanałów dodatkowych co miesiąc, bez dodatkowych opłat.

„Telewizja elastyczna” w nc+

Dzięki nowej ofercie platformy nc+ „Telewizja elastyczna” nowi klienci, którzy podpiszą umowę na pakiet telewizji Comfort+, będą mogli dobierać do niego, przez cały okres umowy, opcje dodatkowe z bogatą ofertą kanałów bez długoterminowych zobowiązań i zmieniać je w cyklach miesięcznych.

W ramach osobnej promocji klienci, którzy zawrą umowę na wybrane pakiety, będą mogli również korzystać z usługi Multiroom lub wybranych dekoderów nc+  za 0 zł przez pierwszy rok trwania umowy.

Za pakiet Comfort+ z 112 kanałami telewizyjnymi (w tym 55 w jakości HD) trzeba zapłacić  w 39,99 zł za miesiąc. Wybierając nową ofertę „Telewizji elastycznej” można dobierać dodatkowe opcje i zmieniać raz w miesiącu. Pozwala to w pełni kontrolować posiadany pakiet i zmieniać ofertę w zależności od aktualnych potrzeb.

W ofercie Telewizji Elastycznej wybierasz jako podstawę pakiet COMFORT+, do którego możesz co miesiąc dobierać inną Opcję dodatkową. Żongluj, sprawdzaj i dobieraj to, co Ci w danym miesiącu odpowiada. A jeśli znudzi Cię elastyczność – nie dobieraj wcale i zostań z pełnym pakietem COMFORT+.

Zobacz także: W Player.pl można wykupić CANAL+ i HBO, ale średnio się opłaca

Jakie opcje dodatkowe dostępne są w ramach oferty „Telewizja elastyczna w nc+?

Opcje dodatkowe dostępne w ramach „Telewizji elastycznej”, które można dobierać do pakietu Comfort+, to między innymi:

  • dopełnienie do Extra+ (37 dodatkowych kanałów)
  • CANAL+ (8 kanałów)
  • Eleven Sports (3 kanały)
  • HBO (3 kanały) i HBO GO
  • Multi ManPack (12 kanałów + 2 kolekcje)

Jeżeli zdecydujesz się na pakiet Comfort+ z dopełnieniem do Extra+ oraz 8 kanałami CANAL+, zapłacisz w danym miesiącu 109,99 zł. Jeśli zrezygnujesz z opcji dodatkowych, to w kolejnym miesiącu zapłacisz tylko podstawową miesięczną opłatę za pakiet Comfort+ (39,99 zł).

Przykładowa cena pakietów w ofercie nc+ „Telewizja elastyczna”
Przykładowa cena pakietów w ofercie nc+ „Telewizja elastyczna”

Na stronie internetowej oferty możesz sprawdzić ile może kosztować wybrany przez ciebie pakiet w ramach Telewizji elastycznej.

Klienci z dekoderami WiFi PremiumBox+ oraz MediaBox+ podłączonymi do internetu będą mogli w prosty sposób zamawiać powyżej wymienione opcje poprzez żółty guzik na pilocie (TVI).

Multiroom i dekodery za 0 zł

Platforma nc+ przygotowała również nową promocję na usługę Multiroom oraz dekodery z dyskami 500 GB i/lub modułem Wi-Fi. Wybierając odpowiednią ofertę, klienci mogą dzielić się swoją telewizją z domownikami albo korzystać z wybranych dekoderów przez pierwsze 12 miesięcy za 0 zł.

Wprowadzenie nowej oferty wspiera kampania reklamowa realizowana w TV, internecie, stacjach radiowych, mediach społecznościowych, mediach własnych i punktach obsługi klienta nc+. Za część internetową kampanii i odświeżoną stronę główną odpowiada dział Digital Marketing platformy nc+. Kreacje do kampanii stworzyła agencja Havas Warsaw, a za produkcję spotów reklamowych odpowiadało studio filmowe Dynamo.

źródło: informacja prasowa