Teraz roczna subskrypcja PlayStation Plus 25% taniej

Do 23 marca 2018 r. możesz zakupić roczną subskrypcję PlayStation Plus z 25-procentowym rabatem w cenie 180 zł i cieszyć się wszystkimi korzyściami członkostwa dla graczy.

Roczna subskrypcja PlayStation Plus 25% taniej (do 23 marca 2018 r.)

Właściciele konsol PlayStation, którzy korzystają z subskrypcji PlayStation Plus mogą teraz zaoszczędzić 25% na 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation Plus.

Promocja trwa od 2 marca 2018 r. od godziny 11:00 (czasu polskiego), a zakończy 23 marca 2018 r. o godz. 11:00 (czasu polskiego). Uczestnicy muszą mieć ukończone 7 lat. Osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą mieć zgodę rodziców.

Subskrypcja ta jest płatną ciągłą subskrypcją – co rok z twojego portfela pobierana będzie opłata w wysokości 240,00 zł. W każdej chwili można anulować subskrypcję, która wygaśnie wówczas z końcem danego roku. Zatrzyma to pobieranie kolejnych opłat subskrypcyjnych, ale nie spowoduje zwrotu już dokonanych płatności.

Przeczytaj także: Od 8 marca 2019 r. w PlayStation Plus nie będzie tytułów na PS3 i PS Vita

Podstawowe korzyści z posiadania subskrypcji:

  • Rozgrywka wieloosobowa online na PS4™: jeśli szukasz godnych przeciwników lub towarzyszy, PlayStation®Plus jest miejscem, w którym wraz z innymi graczami możesz cieszyć się grami na PS4™ w trybie online.
  • Gry co miesiąc: 24 starannie wybrane gry na PS4™ do pobrania każdego roku bez dodatkowych opłat. Gry co miesiąc są dostępne wyłącznie w okresie objętym subskrypcją.
  • Specjalne zniżki: dostęp ofert specjalnych w sklepie PlayStation®Store na zakup gier i dodatków.
  • Dysk internetowy: 10 GB miejsca w chmurze na zapisywanie postępów w grach na PS4™.
  • Dostęp wyłącznie dla członków: możliwość wypróbowania wybranych wersji demo i udziału w oficjalnych testach wersji beta przed wszystkimi.

Aby skorzystać z promocji przejdź na stronę sklepu PlayStation Store.

Instrukcja dotycząca anulowania subskrypcji jest dostępna pod tym adresem.