Reklama Samsunga Galaxy S9, która pojawi się podczas Oscarów

Najnowsza reklama telewizyjna Samsunga z udziałem Issy Rae i Constance Wu pojawi się prawdopodobnie podczas tegorocznej gali Oscarów.

Issy Rae w reklamie Samsunga Galaxy S9 (spot na galę Oscarów 2018)

Samsung opublikował na swoim kanale YouTube’ie nowy spot telewizyjny, który prawdopodobnie pojawi się podczas 90. dorocznych Nagrody Akademii w ABC w tę niedzielę 4 marca 2018 r.

W jednominutowym wideo wystąpiły w różnych scenach dwie aktorki telewizyjne : Issa Rae i Constance, które zachęcają widzów do zrobienia czegokolwiek, nawet „zrobienia czegoś niezręcznego”. Reklama, oczywiście promuje najnowszego Samsunga Galaxy S9 i S9+ w pięknym kolorze Lilac Violet.

Jak na ironię, po powiedzeniu „zrób coś wielkiego” dzieci odpowiadają „ale nie mamy kasy”, więc oczywistą reakcją jest „zrobienie czegoś małego”. Ironia pojawia się, gdy myślimy o stale rosnących kosztach flagowych smartfonów, szczególnie firm Apple i Samsunga.

W każdym razie, ogólny ton reklamy zachęca młodych twórców do śmiałości i popełniania błędów, zrobienia czegoś, zrobienia czegokolwiek, przed dokonaniem historycznego odkrycia… Ten voice of tone doskonale wpisuje się w kampanię reklamową Samsunga „Do You Can not”.

ABC podobno żąda 2 miliony dolarów za 30-sekundowy spot reklamowy, który zostanie puszczony podczas ceremonii rozdania Oskarów. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ Samsung jest dobrze znany z kampanii reklamowych o wysokich nakładach.

źródło: Samsung via GSM Arena