OSCARY® 2018 – gdzie i kiedy będzie można oglądać galę?

W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 4 na 5 marca 2018 r.)odbędzie się jubileuszowa, 90. Gala Oscarów 2018, w Polsce będzie można oglądać ją na żywo w internecie, na Canal+ i wybranych sieciach kablowych.

90. Gala Oscary 2018 (4/5 marca 2018)

Jak co roku, polscy widzowie będą mogli oglądać galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®  (OSCARY) tylko na kanele CANAL+. Transmisja na żywo z tego wydarzenia odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca i będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych.

W internecie będzie można oglądać transmisję online z 90. jubileuszowej gali oscarowej na platformie Player+ oraz nc+ go.

Przeczytaj także: Magazyn o serialach „Netfilm” to żart, czy nie żart?

Gdzie i o której godzinie będzie można oglądać transmisję z Oscarów?

Tegoroczna transmisja Canal+ z  90. ceremonii wręczenia Oscarów rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy z 4 na 5 marca, a od 1:30  poprzedzą ją rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek 5 marca o godzinie 22:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali, więc nie będzie trzeba zarywać całej nocy! Studio oscarowe CANAL+, w którym odbywać się będą rozmowy z ekspertami z branży filmowej, poprowadzą w tym roku Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

Oba wydarzenia będą dostępne w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów platformy nc+, także dla tych, którzy nie posiadają wykupionego dostępu do CANAL+ w swoim pakiecie, oraz dla wszystkich abonentów wybranych sieci kablowych.

90. galę wręczenia Oscarów poprowadzi Jimmy Kimmel – gwiazdor „Jimmy Kimmel Live!” będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi. W programie komika regularnie pojawiają się gwiazdy kina, a najpopularniejsze skecze w internecie gromadzą kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

Nie przegap:

  • Gala oscarowa na żywo w CANAL+ 4/5 marca 2018 (niedziela/poniedziałek) o godz. 1:30
  • Gala oscarowa 2018 (skrót) w poniedziałek 5 marca o godz. 22:00

Oba programy będą odkodowane dla wszystkich abonentów nc+ i następujących operatorów kablowych: UPC, VECTRA, Inea , toya, MultiMedia.

Zapowiedź wydarzenia przez Jimmy’ego Kimmela:

Ogłoszenie nominacji do Oscarów 2018:

źródło: biuro prasowe Canal+