Rick i Morty wkraczają do wirtualnej rzeczywistości  

Fani „Rick and Morty” wkrótce będą mogli zanurzyć się w świecie swojego ulubionego serialu dzięki wirtualnej rzeczywistości, dzięki grze „Rick and Morty: Virtual Rick-ality”.

„Rick and Morty: Virtual Rick-ality” (10 kwietnia 2018 r.)

Już 10 kwietnia 2018 roku pojawi się w sprzedaży gra „Rick and Morty: Virtual Rick-ality”, dostępna dla posiadaczy konsoli PlayStation® VR. Oprócz wersji standardowej będzie można również kupić specjalną edycję kolekcjonerską.

Przeczytaj także: Nowa wersja aplikacji mobilnej PlayStation®App

Dzieło studia Adult Swim Games oraz deweloperów Owlchemy Labs i Other Ocean Group to wciągająca przygoda w świecie wirtualnej rzeczywistości. Twórcy zapowiadają niezliczone atrakcje, w tym wiele godzin rozwiązywania zagadek, podróży przez kosmiczne wymiary i zbierania znanych z serialu przedmiotów, takich jak plumbusy. W edycji kolekcjonerskiej poza grą znajdzie się również figurka Funko Pop! oraz dwustronny plakat z okładką komiksu o przygodach Ricka i Morty’ego.

Gra „Rick and Morty: Virtual Rick-ality” pojawi się w sprzedaży 10 kwietnia w cenie 29,99 dolarów (ok. 105 zł) i będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsoli PlayStation® VR.

źródło: informacja prasowa Turner