„Romance of the Three Kingdoms: The Legend of CaoCao” na mobile’u!

Klasyczny symulator wojny „Romance of the Three Kingdoms: The Legend of CaoCao” od dzisiaj jest już dostępny do pobrania na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Romance of the Three Kingdoms : The Legend of CaoCao

Gra mobilna „Romance of the Three Kingdoms: The Legend of CaoCao” (RTK) od studia Thingsoft to remake klasycznej gry wojennej łączącej w sobie strategię i RPG z mechaniką walki opartą na turach.

Produkcja została przeniesiona na urządzenia mobilne dzięki NEXON Korea Corporation, światowego lidera na rynku gier mobilnych oraz free-to-play, i już od dzisiaj dostępna jest dla graczy na całym świecie. Ci, którzy chcą szturmem zdobywać fortece, mogą pobrać grę ze sklepów Google Play oraz App Store.

Oparta na uwielbianej serii Romance of the Three Kingdoms mechanika i uzależniająca rozgrywka RTK: The Legend of CaoCao zachęci graczy do dołączenia do CaoCao w jego drodze do podbicia tytułowych Trzech Królestw. Zadaniem gracza będzie zebrać drużynę elitarnych dowódców i na nowo odegrać historie z przeszłości, aby pokonać najpotężniejszych wrogów.

Przeczytaj również: Gra „Smash the Code” wciągnęła mnie na dobre!

Zobacz film promujący grę:

Główne cechy RTK to:

 • Złożona, oparta na strategii rozgrywka – opracuj odpowiednią strategię i sprawdzaj najprzebieglejsze taktyki przeciwko potężnemu AI i innym wodzom. Precyzyjne sterowanie łączy się z przejrzystą mechaniką, aby w rezultacie dać płynną rozgrywkę pozwalającą na pokonywanie nawet najbardziej przebiegłych wrogów,
 • Walki w stylu retro dostosowane do nowoczesnych graczy – tocz najważniejsze bitwy z każdym z Trzech Królestw w pełnym emocji trybie fabularnym (Story Mode). Współpracuj z przyjaciółmi aby rozwijać swe imperium, bądź wyzywaj na pojedynki innych przywódców w niełatwych walkach PvP,

Romance of the Three Kingdoms : The Legend of CaoCao - screen z gry

 • Specjalne wydarzenie z okazji premiery – świętuj światową premierę RTK z masą specjalnych wydarzeń w grze i otrzymuj cenne nagrody, warte ponad 800 dolarów. Od początku osiągnij sukces dzięki bonusom, takim jak:
  • 14 Dni Nagród – wejdź do gry od czwartku, 22 lutego, aby otrzymać wartościowe nagrody, takie jak: 1 000 000 Rations, 1 000 000 Silver Coins, 5 500 Gongji, 3 000 Gold Coins, 50 Tokens, 50 Scrolls, 120 Artificial Pieces, 1 Treasure Voucher poziomu 6. lub 7.,
  • Quest Clear Event – ‘Quest’ daje 20, 50, 80, lub 120 szans na otrzymanie rzadkich przedmiotów,
  • Commander Promotion Event – awansuj dowódców na kolejne poziomy i otrzymuj rzadkie przedmioty,
  • Rank Achievement Event – osiągnij Warlord Rank, aby dostać specjalne prezenty,
  • 1st Month Launch Celebration – loguj się do gry codziennie i otrzymuj specjalne nagrody przez cały pierwszy miesiąc po starcie gry.

RTK: The Legend of CaoCao jest już dostępna na całym wiecie na urządzenia z systemem Android oraz  iOS:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa