Drony zaprezentowały na wybiegu torebki Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana użyło latających dronów do zaprezentowania swoich najnowszym modeli torebek podczas tygodnia mody Milan Fashion Week w Mediolanie.

Dolce & Gabbana (drony, torebki)_

Czy piękne modelki mogą czuć się zagrożone? Chyba tylko gdy pojawią się humanoidalne modelki. Latające drony jeszcze nie mają tyle wdzięku.

W tę niedzielę podczan Milan Fashion Week Dolce & Gabbana zaskoczyło widzów wyjątkowym otwarciem pokazu najnowszych modeli torebek przez… latające drony, które zastąpiły piękne modelki. Zgadza się, włoska luksusowa marka wystrzeliła wiązkę quadcopterów i wysłała ich na wybieg, pokazując swój najnowszy asortyment drogich ofert.

Drony na pewno nie można ubrać w najnowsze sukienki, ale skórzane torebki a kolekcji jesienno-zimowej spokojnie mogą się przelecieć nad wybiegiem.

Około 7 sztuk śmigłowców unosiło się wzdłuż wybiegu (pasa startowego), a pod nimi wisiała torebka od Dolce & Gabbany. Latające torby wywarły spore wrażenie na widzach, którzy, nawiasem mówiąc, nie mieli pojęcia, o co chodzi. W rzeczywistości, gdy show rozpoczęło się prawie godzinę później niż zaplanowano, coraz bardziej niecierpliwa publiczność zaczęła się zastanawiać, czy coś w ogóle się pojawi. Aby drony synchronicznie przeleciały trzeba było wyłączyć wszystkie połączenia Wi-Fi na sali.

Zobacz także: Drony Amazona będą lądować na pociągach, ciężarówkach i łodziach?

Oto krótkie wideo z pokazu torebek D&G:

Każdy dron miał coś, co wyglądało jak duży, fałszywy kamień na górze, aby dopasować się do okazji. Drony ześlizgnęły się po wybiegu i zatrzymały, aby je podziwiać i sfotografować, po czym wróciły za kulisy, by zrobić miejsce dla bardziej tradycyjnych ludzkich modeli.

Przygotowania do pokazu latającej niespodzianki okazały się dość nieporządne, z niefortunnym opóźnieniem sugerującym, że rewolucja robotów nie jest jeszcze gotowa na wybieg – nie jeśli chodzi o drony modowe…

Poniżej możesz zobaczyć jak prezentowały się drony podczas pokazu najnowszej techniki i mody:

Drony prezentujące torebki Dolce & Gabbana
Drony prezentujące torebki Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana nie jest pierwszą firmą, która użyła dronów podczas pokazu mody. W 2015 roku firma odzieżowa Betabrand wykorzystała drony do prezentacji swojej odzieży w Dolinie Krzemowej.

źródło: Business Insider, Digital Trends, Dail Mail UK