Serial oryginalny Netfliksa pt. „Lost in Space” już 13 kwietnia

Serial nakręcony na podstawie klasycznego filmu science fiction z lat 60. XX w. pt. „Zagubieni w kosmosie” (oryg. „Lost in Space”) pojawi sie w serwisie Netflix 13 kwietnia 2018 r. – już teraj obejrzyj zwiastun!

Serial „Lost in Space” (Zagubieni w kosmosie) - Netflix

Remake stworzonego przez  Netflixa serialu science-fiction pod tytułem „Zagubieni w kosmosie” (oryginalny tytuł „Lost in Space”) zadebiutuje 13 kwietnia 2018 roku. Juz teraz możemy obejrzeć pierwszy zwiastun serialu, aby zaostrzyć sobie apetyt na ten tytuł.

Wygląda na to, że produkcji Netfliksa czeka nas współczesna opowieść o krnąbrnej misji Robinsonów. Wydaje się, że serial utrzymany jest w znacznie  poważniejszym tonie i wykorzystuje znacznie więcej znanych nam obecnie informacji o przestrzeni kosmicznej, której zdobyliśmy w ciągu około 50 lat od premiery pierwotnego serialu telewizyjnego.

Uwięziona w kosmosie lata świetlne od celu swojej podróży rodzina Robinsonów walczy o przetrwanie i na początek skolonizuje Alpha Centauri. Wciąż istnieje wiele niewiadomych, takich jak to, co stało się po nieuniknionej katastrofie. Jedynym pewnikiem jest to, że bohaterowie będą musieli stawić czoła nieznanym zagrożeniom (zarówno ze strony planety, jak i innych ludzi).

Zobacz także: Zauroczył mnie „Electric Dreams” na podstawie opowiadań Dicka

Jest jeszcze za wcześnie, aby móc coś więcej powiedzieć oraz to, czy serial spełni oczekiwania. „Lost in Space ma jednak swoją historię i pierwowzór. Parker Posey odgrywa w serialu kluczową rolę jako kłopotliwy Dr Smith, a Max Jenkins (Will Robinson) i Molly Parker (Maureen Robinson) znani są z takich serialów jak Sense8, Deadwood i House of Cards. Zobaczymy, czy ich talent wystarczy, aby powstał dobry serial?

Oto pierwszy zwiastun serialu „Zagubieni w kosmosie” (Lost in Space):

Tytuł będzie dostępny w serwisie Netflix od 13 kwietnia 2018 r. pod poniższym adresem:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)