Baton lub chipsy w cenie 1 zł za płatności BLIKIEM w Żabce

BLIK we współpracy ze sklepami Żabka i Freshmarket uruchomili nową akcję promocyjną, w której można za 1 zł otrzymać chipsy lub batonik za płatność za zakupy BLIKIEM.

Promocja: „Zapłać Blikiem i odbierz kupon na baton lub chipsy za 1 zł.”

Od środy 21 lutego 2018 roku do 20 marca (lub wyczerpania puli 100 000 kuponów) można wziąć udział w promocji Zapłać BLIKIEM i odbierz kupon na batona lub chipsy za 1 zł. Kody nie łączą się z innymi promocjami.

Za otrzymany kupon można otrzymać wybrany baton: Mars (51 g), Snickers (50 g), Twix (50 g), lub chipsy: Lays Papryka, Zielona Cebulka (40 g). Kupon promocyjny jest drukowany na paragonie fiskalnym po zapłaceniu BLIKIEM za zakupy w Żabce lub Freshmarkecie.

Każdy uczestnik może w czasie trwania okresu promocji, otrzymać jeden kod promocyjny za każdy zakup w sklepach Żabki dowolnego produktu zrealizowany przy pomocy aplikacji mobilnej obsługującej płatności BLIK, z wyłączeniem zakupu innych niż piwo napojów alkoholowych oraz wyrobów objętych postanowieniami ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

Zobacz także: BLIK odnotował rekordowe wzrosty w 2017 roku!

Jak otrzymać kod na baton lub chipsy za 1 zł?

Jak otrzymać kod promocyjny w sieci sklepów Żabka (BLIK)?

Z kodu można skorzystać podczas kolejnych transakcji zakupu, jednak nie później niż do dnia 17.04.2018 r. Każdy kod ma niepowtarzalny numer i upoważnia do jednorazowego zakupu w promocyjnej cenie 1 zł za 1 szt. batonu lub chipsów. Kody nie sumują się oraz nie podlegają wymianie na ich ekwiwalent pieniężny.

Należy poinformować sprzedawcę w sklepie o chęci skorzystania z kodu przed dokonaniem płatności za zakupy.

Regulamin promocji znajdziecie na stronie promocji: blikmobile.pl/lp/promocjazabka