Roczna i studencka subskrypcja w polskiej wersji Apple Music

Apple udostępniło dwie dodatkowe opcje subskrypcji dla polskich użytkowników Apple Music, dzięki którym można sporo zaoszczędzić: roczną (w cenie 10 mies.) oraz studencką (w cenie 9,99 zł za miesiąc)!

Plany taryfowe Apple Music (luty 2018) - subskrypcje roczna i dla studentów

Użytkownicy streamingowej usługi muzycznej Apple Music w Polsce mogą wreszcie skorzystać z rocznej i studenckiej subskrypcji. Nowe warianty abonamentu zostały wprowadzone już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zostały udostępnione w naszym kraju. Dzięki nowej taryfie można sporo zaoszczędzić, szczególnie jeśli jesteś studentem, lub zdecydujesz się na wykupie rocznej subskrypcji w cenie 199,90 zł (koszt jak za 10 miesięcy).

Jak skorzystać z oferty Apple Music dla studentów?

Studenci uniwersytetów i uczelni wyższych nadających tytuły naukowe mogą subskrybować usługę Apple Music z obniżoną opłatą miesięczną 9,99 zł.  Gdy subskrybujesz usługę Apple Music jako student, usługa weryfikacji statusu studenta UNiDAYS pozwala potwierdzić, że studiujesz na danej uczelni nadającej tytuły naukowe.

Okresowo za pomocą usługi UNiDAYS Twój status studenta jest ponownie weryfikowany. Jeśli w wyniku weryfikacji zostanie ustalone, że nie jesteś już studentem lub że korzystasz z subskrypcji studenckiej już od 48 miesięcy, subskrypcja automatycznie zamieni się w subskrypcję indywidualną usługi Apple Music.

Zobacz także: Narzędzie statystyczne dla artystów Apple Music for Artists

Jak uzyskać roczną subskrypcję usługi Apple Music?

Po zasubskrybowaniu usługi możesz zmienić subskrypcję na roczną. Subskrypcja roczna pozwala korzystać z usługi Apple Music przez 12 miesięcy w cenie 10 miesięcy.

Wybór subskrypcji w Apple Music (1 rok)

Aby zmienić subskrypcję na roczną:

  • Otwórz aplikację Muzyka i stuknij opcję Dla Ciebie.
  • Wybierz ikonę profilu lub swoje zdjęcie w prawym górnym rogu.
  • Stuknij opcję Pokaż Apple ID.
  • Wybierz Subskrypcje, a następnie Subskrypcja Apple Music, aby wyświetlić dostępne opcje subskrypcji.
  • W obszarze Opcje wybierz pozycję Indywidualna (1 rok). Potwierdź wybór i stuknij przycisk Wstecz.

źródło: Apple Music – Plany taryfowe