Dot 2 Dot – połącz obrazki składające się z 1000 kropek

Mobilna gra logiczna dla dorosłych „Dot 2 Dot – Połącz kropki”, to świetna rozrywka dla tych, którzy lubią relaksować się przy mobilnych kolorowankach i łączeniu kropek.

Dot 2 Dot - Połącz kropki

Doskonale pamietam „Wesołe minuty” z moich lat młodości, w których było mnóstwo łamigłówek, zagadek logicznych i oczywiście sekcji Połącz kropki. Choć były to proste rysunki składające się z około 100 ponumerowanych kropek, to sprawiało mi to wile radości. Wygląda na to, że Dot 2 Dot – Połącz kropki, zajmą mnie na długie godziny, bo do połączenia jest nawet 1000 kropek.

Dzisiaj kolorowanki dla dorosłych oraz łączenie kropek przeżywają swoją drugą młodość i w księgarniach pojawia się coraz więcej tego typu książeczek. Czy tę rozrywkę można przenieść na smartfona lub tablet? Okazuje się, że kolorowanki bardzo dobrze się przyjęły, więc dlaczego nie spróbować z mobilnym łączeniem kropek?

Dot 2 Dot – Połacz kropki to wersja gry logicznej dla starszych dzieci stworzona przez twórców popularnej kolorowanki na smartfony ColorMe. Mobilne Dot 2 Dot polega łączeniu w kolejności rosnącej kropek i tworzenie zdjęć.

Zobacz również: HOLI – relaksująca kolorowanka na smartfona

Kropka do kropki w Dot 2 Dot – relaks, trening mózgu i rozrywka

Wśród obrazków znajdują się zdjęcia zwierząt, samochodów, sportów, dzieł sztuki (obrazy), popularnych miejsc (zabytki) i wielu innych. Dzięki tej rozrywce możecie się zrelaksować i rozerwać w mroźne dni, w autobusie, długie podróży lub w domu pod kocem.

Screen aplikacji Dot 2 Dot

Najważniejsze funkcje gry Dot 2 Dot

  • gra logiczna trenująca wyobraźnię przestrzenną,
  • aplikacja antystresowa pełna nostalgicznych wspomnień,
  • ponad 50 zdjęć do połączenia,
  • z kropek powstają obrazy: zwierząt, pojazdów, słynnych miejsc, dzieł sztuki i wielu innych – twórcy wciąż dodają kolejne obrazki,
  • na zadania składają się zdjęcia z liczbą od 300 do 1000 punktów,
  • w grę mogą grać całe rodziny: dorośli oraz dzieci bez względu na płeć,
  • funkcja udostępniania połączonych zdjęć przez media społecznościowe (Instagram, Facebook i inne),
  • specjalne kategorie sezonowe i tematyczne: Halloween, Boże Narodzenie, Moda, Muzyka i Florals.

Grę można pobrać bezpłatnie na urządzenia z systemem Android:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play