Alto’s Odyssey pojawi się na iOS-a już 22 lutego

Gra mobilna Alto’s Odyssey pojawiła się już w przedsprzedaży w sklepie App Store i będzie ją można pobrać na iPada, iPhone’a i Apple TV już w czwartek 22 luetgo 2018 r.

Alto's Odyssey (App Store Preorder)

W piątek zapowiadałem, że długo wyczekiwana gra mobilna Alto’s Odyssey pojawi się już niebawem do pobrania na urządzenia mobilne. Dzisiaj tytuł pojawił się już w sklepie App Store w przedsprzedaży i można ją kupić w cenie 23,99 zł.

Zakupienie gry na jednym koncie Apple ID będzie umożliwiało granie na iPhone’ie, iPadzie i Apple TV. Od 22 lutego 2018 roku gra będzie dostępna do pobrania i będzie można przebieżyć majestatyczną rozległą i niezadbaną pustynię w nowym wydaniu.

Wygląda na to, że mechanika gry będzie bardzo podobna do pierwszej części Alto’s Adventure, a prostota i dbałość o szczegóły twórców sprawią, że znowu wciągniemy się na długie godziny w niekończącą się podróż na sandboardingu. W Alto’s Odyssey będziemy na nowo odkrywać sekrety gry.

Zobacz także: Alto’s Adventure z trybem zen już jutro

Tym razem zamiast po śniegu, będziemy szybować ponad wydeptanymi wiatrem piaszczystymi wydmami, przemierzając ekscytujące kaniony i eksplorując ukryte świątynie w fantastycznych miejscach. Po drodze będziemy miażdżyć winorośle, odbijać się na balonach, jeździć ponad wysokimi skałami a zamiast lal pojawiają się psotne lemury, którym będziemy uciekać. Wygląda na to, że w Alto’s Odyssey czeka nas wiele tajemnic ukrytych na pustyni.

Screen z gry Alto's Odyssey (iPad, iPhone)

Najważniejsze cechy gry Alto’s Odyssey

Alto’ Odyssey to kontynuacja dobrze przyjętej przez krytyków niezależnej gry mobilnej o przygodach bohatera o imieniu Alto. Mechaniki gry jest łatwa do opanowania, ale wymagająca wielu prób i zwinności, aby nabrać wprawy. Sercem serii o Alto jest elegancki system trick-trick, combo i zdobycie 180 poziomów – wszystko bardzo łatwe do zrozumienia, dzięki intuicyjnym kontrolkom.

  • Odkryj Biomes – od wydm, przez kaniony, aż po świątynie – odkryj bogaty i zróżnicowany krajobraz, w którym każdy obszar ma unikalną grafikę i rozgrywkę.
  • Nowe wysokości – odkryj tajemnice na niebie za pomocą balonów unoszącym się rozgrzanym powietrzu, ruchomym szynom i jeździe po ścianie.
  • Nowe elementy – oprócz dynamicznego oświetlenia i efektów pogodowych, takich jak burze piaskowe i spadające gwiazdy, pustynia jest domem dla wirujących wichur wiatru i szumiącej wody.
  • Poznaj Alto i przyjaciół – odblokuj sześć unikalnych postaci, każda z własnymi atrybutami i zdolnościami.
  • Tryb Zen – wraz z własną spokojną ścieżką dźwiękową, ten relaksujący tryb destyluje Odyssey do najczystszych elementów: bez wyników, bez monet i bez ulepszeń. Tylko ty i nieskończona pustynia.
  • Tryb fotograficzny – z ekranu pauzy wybierz ikonę aparatu i rób wspaniałe zdjęcia z podróży przez pustynię, można wybrać powiększenie i przesuwać kadr, aby uzyskać idealne ujęcie i udostępnić je znajomym i rodzinie w mediach społecznościowych lub w wiadomości.
  • Oryginalna muzyka ręcznie wykonany dźwięk – podczas gry twórcy zalecają założenie słuchawek!

Screen z gry Alto's Odyssey (Apple TV)

Aplikacja jest uniwersalna i obsługuje zapis postępów w iCloud, dzięki czemu można zacząć grać na iPhone’ie, później na iPadzie lub Apple TV, a Twoje postępy będą zawsze zsynchronizowane. Alto’s Odyssey jest płatną gra i kosztuje 23,99 zł, nie posiada uciążliwych reklam i zakupów w aplikacji – płacimy raz i gramy na zawsze! Gra jest dostępna od razu z tłumaczeniem na język polski.

Wszystko wskazuje na to, że druga część Alto’s Adventure zapowiada się równie wspaniale i warto wydać na nią te parę groszy (2 kawy).

Gra jest dostępna w przedsprzedaży w sklepie App Store i możesz ją już zamówić klikając na poniższy przycisk. Nie wiemy kiedy i czy w ogóle gra pojawi się na Androida, ale być może podobnie jak w przypadku pierwszej części nastąpi to w nieco późniejszym terminie.

Pobierz aplikację w sklepie App Store