Wygląda na to, że gra Alto’s Odyssey nadchodzi!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowa gra mobilna pod tytułem Alto’s Odyssey, pojawi się już niebawem – czekamy z niecierpliwością!

Alto's Odyssey - teaser 2018

Długo wyczekiwany tytuł mobilny Alto’s Odyssey został zapowiedziany już ponad rok temu, ale tym razem twórcy dają jasny znak na swoich profilach społecznościowych, że gra pojawi się już niebawem, a gdy słońce wzejdzie nad horyzontem można rozglądać się czy nowa część przygód Alto jest już dostepna?

Choć teaser nie określa dokładnej daty premiery, możemy domyślać się, że nastąpi ona już niebawem. Gra miała spory poślizg, bowiem pierwotnie miała się pojawić w sklepach z aplikacjami już latem zeszłego roku, jednak z różnych względów oficjalna data udostępnienia musiała ulec wydłużeniu.

Póki co niewiele wiemy jak będzie wyglądała mechanika gry i czy bardzo będzie odbiegała od pierwszej części Alto’s Adventure, która okazała się niebywałem hitem – nie tylko wśród niezależnych tytułów indie games.

Czy tytuł będzie dostępny od razu na iOS-a i Androida, czy na początek tylko na urządzenia Aplle’a przekonamy się już wkrótce. Jak tylko tytuł pojawi się w App Storze lub Google Play na pewno dam Wam znać.

Tymczasem nie pozostało nic innego jak cierpliwie czekać na wschód słońca :) Poniżej możecie obejrzeć udostępnioną już dawno (prawie rok temu) zapowiedź gry:

źródło: Snowman