Zwiastun drugiego sezonu serialu „Jassica Jones” od Marvela

W zapowiedzi drugiego sezonu o superbohaterce Jessice Jones wkraczamy do mrocznej przeszłości, w której pojawiają się wciąż pytania bez odpowiedzi.

2. sezon serialu „Marvel: Jessica Jones” 8 marca 2018 r.

Po krótkiej zapowiedzi z końca zeszłego roku, Netflix udostępnił oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu Jessica Jones, z którego wynika, że kolejne perypetie będą skupiały sie wokół przeszłości bohaterki.

Jessica chce się dowiedzieć, dlaczego jest jedyną osobą, która przeżyła po straszliwej katastrofie, która zabiła jej rodzinę. Próbuje także odszukać tajemniczego mordercę terroryzującego Nowy Jork. W skrócie, Jessica będzie miała pełne ręce roboty.

Nowy sezon ma się ukazać 8 marca 2018 roku w serwisie Netflix. Trudno się zorientować, czy nowa seria odniesie podobny sukces co pierwszy sezon, ale trailer może na to wskazywać.

Serial w dalszym ciągu będzie kontynuował poruszanie wcześniejszych tematów, a każdy odcinek został wyreżyserowany przez kobietę! Pierwszy sezon był pociągający dla niektórych po części dlatego, że opierał się zwykłym życiu superbohaterów, jednocześnie poruszał poważne problemy – i to oczywiście będzie kontynuowane.

Zwiastun możesz obejrzeć poniżej:

Jessica Jones, najtwardsza prywatna detektyw w Nowym Jorku, tym razem musi się zmierzyć z najbardziej osobistą sprawą w swojej karierze. Zrobi wszystko, co w jej mocy, by odkryć prawdę w gąszczu kłamstw i tajemnic.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Engadget via Netflix Polska