Masz telefon na kartę? Poznaj wszystkie bonusy Orange dla Ciebie!

Poznaj zalety posiadania telefonu na kartę w Orange. Co zyskujesz oprócz tego, że nie musisz płacić co miesiąc abonamentu?

Poznaj bonusy oferty w Orange dla Ciebie (na kartę)

Posiadanie telefonu na kartę ma wiele zalet. Wśród tych najważniejszych, użytkownicy telefonów wskazują na brak konieczności podpisania umowy oraz możliwość doładowania konta w dowolnym momencie.

Z doładowaniami w Orange wiąże się jeszcze kilka korzyści. Wśród nich są liczne bonusy i promocje, z których korzysta się przy okazji zasilania swojego konta w Orange na kartę. Poniżej możesz poznać najważniejsze z nich:

Skarbonka Orange

Skarbonka Orange to nazwa usługi, która pozwala otrzymać bonus za każde doładowanie. Wystarczy ją aktywować na swoim telefonie, aby za każde zasilenie konta otrzymać bonus o wartości 5% lub 10%.

Co to dokładnie oznacza? Dzięki środkom zgromadzonym w Skarbonce, można przedłużyć ważność swojego konta na połączenia wychodzące lub ważność konta promocyjnego. W obu przypadkach jest to aż 7 dodatkowych dni.

Bonus 10% za doładowanie

Doładowując konto w swoim telefonie, za pośrednictwem strony doladowania.orange.pl, otrzymuje się 10% ekstra na konto promocyjne. Bonus można wykorzystać na kilka sposobów: na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange lub na połączenia z internetem.

Promocja Orange Free

Posiadacze taryfy Orange Free, za każde doładowanie konta w telefonie, otrzymują bonus w postaci danych na połączenia z internetem. Wartość takiego pakietu może wynosić nawet 100 GB. Wysokość bonusu oraz jego ważność są uzależnione od kwoty doładowania. Im większa kwota, tym większy bonus. Aby uzyskać maksymalny bonus (100 GB internetu), wystarczy zasilić swoje konto w telefonie kwotą wynoszącą 200 zł. Co ważne, okres, w którym można korzystać z takiego bonusu, to aż 5 miesięcy.

W przypadku promocji Orange Free, bonus na korzystanie z internetu jest przyznawany automatycznie i nie wiąże się z koniecznością aktywowania takiej usługi w swoim telefonie.

Przeczytaj także: Promocje doładowań telefonów na kartę

Punkty Payback

Doładowanie konta w telefonie to nie tylko uzyskanie środków na połączenia wychodzące, SMS-y i MMS-y, ale też dodatkowe punkty w programie Payback. Aby wiedzieć, ile punktów można uzyskać, wystarczy pomnożyć kwotę doładowania razy 100. W związku z tym, za doładowanie o wartości 5 zł, otrzymuje się 500 punktów Payback, za 10 zł – 1000 punktów, za 25 zł – 2500 punktów itd.

Bonus Orange

Warto wiedzieć, że w przypadku doładowania konta kwotą 100 zł i 200 zł, oprócz punktów Payback, otrzymuje się dodatkowe kwoty do wykorzystania w ramach konta. W przypadku 100 zł, jest to dodatkowe 10 zł, natomiast za doładowanie o wartości 200 zł, otrzymuje się bonus 30 zł.

Co ciekawe, konto w Orange można doładować również innej osobie. W ten sposób można zrobić komuś niespodziankę lub sprawić prezent. Wystarczy posiadać telefon na kartę w Orange, aby móc zasilić inne konto, szybko, wygodnie i bezpiecznie przez Internet, za pośrednictwem strony z doładowaniami Orange.

Artykuł sponsorowany